Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neoriginální baterie v UPS

Mám UPS APC Cyberfort 700 a chtěl bych tam dát silnější baterii. původní je bez popisů ale podle rozměrů a vlastností bych řekl že to je klasická 12V 7Ah. chtěl bych tam dát 24Ah ale nejsem si jistý jestli to zkousne. Nemá někdo zkušenost nebo nějaký typ? (silnější baterie si nejspíš vezme větší proud ale UPS by měla mít nějaký omezovač) Dííík moc

asi tě trochu zklamu, nerad používám moc ostrý slova. :-D
autobaterie je zbytečně moc velká a je s ní moc práce. Dám tam ten samý typ jen s vyšší kapacitou. nejde mi zas o tak velkou výdrž ale 10 minut je přecijen občas málo...