Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kolko stoji znalecky posudok notebooku ?

Zdravim Vas, vie mi niekto poradit, kolko by stal znalecky posudok na notebook... pretoze v servise nechcu uznat reklamaciu, robia zo mna idiota a mam toho plne zuby.... pripadne, kde sa to da urobit v okoli nr? diky
Změna kategorie, původně: Software (Kurt)

ziadne take. posudok ti nic nezarucuje.
inac by nebol problem dat si spravit posudok o tom ze si blazon, na zaklade ktoreho ta pridu strcit do blazinca. a nik sa nebude nic pytat...sak mame posudok. :-) takze preto.

posudok ti moze pomoct ked sa budes s nimi sudit, inac ti je na nic.

když tajíš původní stav notebooku a potom ten, který jsi dostal z opravny, nedá se dedukovat, kterým směrem se oprava měla hýbat a co vlastně reklamuješ.
když selháváš už v tak primitivní věci, jako popis samotné práce, pak nemá smysl, abys ve svém tažení za "spravedlností" pokračoval, protože zjevně nikomu nedokážeš sdělit, co vlastně chceš.

takze, uz som to tu riesil s vami milion krat, mozno si aj niektori budu pamatat, tak napisem opis problemu a dakujem kazdemu, kto si to precita do konca: sekaju, trhaju streamy na nete, napr. huste uplne nechutne, nepozeratelne... drivery som skusal x, nepomohlo, flash novy, stary, nic nepomaha, touchpad niekedy nereaguje na poklepanie, jednoducho musim kliknut znova, ked som na nete tak, sa to stava pravidelne... tie videa to pred casom robili vsetky, teraz len niektore, ale youtube ide, ten len malokedy sekne...robi to len na novom notebooku, na starom srote s intel gma , co mam doma, ide vsetko ok...okrem toho to vseliako mrzlo, vypadavala wifi, kde nepomahala zmena drivera, ani nic....dal som to reklamovat do asusu na morave, kde prvykrat uznali reklamaciu, vymenili dosku, poslali mi to naspat, absolutne ziadna zmena, tak som im to tam poslal znova, kde opat uznali reklamaciu, napisali, ze znova vymenili dosku, comu uz neverim a poslali mi to domov... teraz je to o nieco lepsie, ale tie videa nejdu aj tak, len v mensom mnozstve, stiahol som film vo fhd, trhal tiez, ked som nieco stahoval, tak mi to 3x zastalo....tak som im to poslal znova s tym, ze som nahral na mobil to trhanie, ktore nejde odstranit nijako, ze ako dokaz.... no ale reklamaciu mi uz neuznali, zevraj je to zlymi streamami, internetom, a magnetickym polom zeme spolu s mimozenstanmi...pisem znova, na starom hp tie iste videa tip top....napr. huste.tv prenos futbalu, zvuk ok, obraz trhany, ako ked mate slabu grafiku pri hre, malo fps... a to bolo len 540p.... tak mi napisali, ze opingovali server na stranke a ze je zly server a proste nezmysly... dalej som pisal, ze to robi na akomkolvek prehliadaci a ze nezavisle na tom, ci tam je, alebo nie antivir, pretoze, ked to na to sekanie, trhanie nemalo ziadny vplyv, skusal som totiz x vseliajakych kombinacii... odpoved bola, skuste iny prehliadac!!! a zase dokola kraviny... proste neseriozne jednanie bandou ani neviem koho a robenie z cloveka idiota... a napisem znova...problemy su od zaciatku rovnake, len odrazu uz niesu na tretiu reklamciu... tak teraz neviem, ze co dalej... inak konf. je i5 5200u, 4gb ram, intel hd 5500...

Co se čílíč ? Já to přelouskal a řeknu ti :Kdyby to vše popsané měl nějaký znalec testovat,aby byl výsledek jen trochu reálný,tak by jsi mu musel uvolnit místo na svém stole,poněvadž by musel to všechno řádně a spolehlivě otestovat na tvé přípojce. Celý proces by trval i týden a počítej,že znalci (nedej bože) soudní si berou na hodinu cca 500 - 750 Kč.Spočítej si náklady. A ve finále ti to prodejce neuzná,poněvadž příjde k tobě se svým zařízením a ono to pojede. Tak si opravdu myslíš,že ti tady někdo jen nechce poradit ?

keby som mal popisovat cele, ako to bolo, tak by to bolo na dve strany, ja som fakty uviedol a dolozil, napriek tomu je zo mna robeny idiot.... do podrobna som problem vysvetlil, vysvetlil som cely postup, ako som sa snazil zavadu odstranit, mal som tu kamarata, co zapaja zostavy a povedal, ze to mam dat na reklamaciu, potom som volal do asusu, kde som toto cele znova povedal ich clovekovi, ktory mi na to, ze to mam poslat k nim, takze mi tu netrvd opak... moja snaha bola a je naozaj velka, ale namiesto pomoci som ja idiot? no tak to urcite nie.... napisem priklad, uviedol som nasledovne: problem pretrvava na viacerych prehliadacoch a uviedol som ich asi osem a odpoved bola: skuste iny prehliadac!!! a takto zhruba to prebiehalo...

Slyšel jste někdy o sprostému slovu: "typografie"? Psal jste ve svém nářku, že jste se tu údajně už radil! Což odkaz na to vlákno? O HW ani ťuk, o síťové topologii tuplem nic.
Zde je jedině možná komunikace písemným projevem, pokud píše někdo takto, pak se to dá považovat za znevažující případné čtenáře, nebo i ty, co na tom spočinul jen zrak.
Jo, váš "spolutruchlící" považuje operační systém za "hru", zde není rady, natož RVHP.

Otestovať HW si môžeš sám doma na kolene bez znalca. Preinštalovať OS z originál ISO na čistý, naformátovaný systémový oddiel, detto.

Jedine súdom menovaný znalec z odboru zapísaný rezortom MS SR môže vydať relevantný posudok (verejnú listinu) určený k ostatným právnym úkonom. K tomuto úkonu súdneho znalca podaj zároveň určujúcu žalobu proti odporcovi, ktorým je predajca veci, pravda, ak je vec v záruke. Ak nie je v z&záruke, podaj žalobu proti servisu s IČO-m, ktorý odmieta vec opraviť po záruke.

Za takéto šaškovanie po dobu niekoľko ročnej lehoty do doby, než sa dopracuješ k meritu, bude vec morálne a materiálne amortizáciou odpísaná s nulovou hodnotou. Súd (ľudovodemokratická talármafia) ťa odporučí podať novú žalobu o náhradu výdajov prípadne ušlého zisku proti servisu /predajcovi/. Ten medzičasom skrachuje, zruší živnosť bez právneho nástupcu a si v rici.

Kup novú mašinu, budeš spokojne spávať.

kup novu masinu? ved tato je nova, kupovana v januari, po troch tyzdnoch uzivania tomu preplo a nejde to doteraz.

novy win nahodili v servise, aspon tak povedali, povodny bol win 8.1, teraz win 10

skusim novu cistu instalaciu, ale uprimne musim si nastudovat, ako sa to robi

ospravedlnujem sa za moj prejav, skusim to inak, povodne vlakno je uz starsieho data, tak to napisem znova

hw: asus x554lj, i5 5200u, intel hd 5500, gf 920m 2gb, ram 4gb, hdd 1tb, win 10

popis problemov: sekanie, trhanie flash videi, malo fps, live streamy(huste tv a pod.),

to trhanie niekedy sposobuje len pripojenie tv a ntb,

trhanie niektorych filmov(malo fps)z disku

touchpad nereaguje obcas na prve poklepanie, musim kliknut znova(hlavne pri prehliadani)

riesenia: flash je aktualny
odinstalovanie antiviru bez efektu
novy win 10 v servise(predtym 8.1)

hw akceleracia zapnuta/vypnuta bez efektu
nove drivery na grafiku(prakticky na vsetko a rozne) bez efektu
rozne prehliadace bez zmeny

ntb sa neprehrieva
cpu max 25perc.
ram do 70 percent

Uz ma ani nenapada, co vsetko som skusal, ale nic nepomohlo, trebars dnes som si pustil hokej cez net, ktory mi
isiel na mobile, obraz sekal(zastavenie na pol sekundy a potom rozbeh, zvuk ok) a pri pripojeni na tv cez hdmi sa
obraz sekol(zastavilo sa prehravanie) pri prechode do full screen a opacne, musel som ho rucne znova spustit.

Momentalne je ntb doma odvcera zo servisu, preinstalovany, touchpad ide, ale sem tam sa problem prejavuje, to video "ide", ako som popisal hore. Youtube ale ide ok, sporadicky sekne obraz na pol sekundy, zvuk ok.

Co sa tyka tych problemov, bolo ich ovela viac v minulosti, cast sa stratila po nainstalovani win 10 v servise, ale spominane zostali. Predpokladam, ze tu istalaciu urobili na cisto, po formate disku.

Dakujem za rady, ale skusal som uz vsetko mozne.

Byly instalovány ovladače v řádném pořadí? W 10 je poněkud nešťastná volba.
Nekoukal jsem na specifikace, ale vzhledem k "výbavě" dedikovanou nvidií nevalného výkonu, zdalipak funguje případné přepínání mezi Intel iGPU a dedikovaným GPU?
A jakpak se chová spuštěný jiný operační systém?

Prepinanie neviem ci funguje spravne, priznam sa, ze na to som kratky a neviem to zistit. Skusal som nejake hry, isli ok, ale sekali podobne ako tie videa.
To bolo este pred druhou opravou, kde v servise uznali reklamaciu, kedze im to pri testoch spadlo do nudzoveho rezimu.

Najprv cipset a potom ostatne, dufam, ze je to spravne.

Problemy su tie iste, len menej, ale trebars pred chvilou som stiahol film a ntb zamrzol uplne, pomohol len hard reset.

i5 5200u: odpad, ale na video stačí.

trhanie niektorych filmov(malo fps)z disku: to je normální video, ne flash. youtube používá html5, ne flash.

ram do 70 percent: hodně. správce úloh vypisuje, které procesy to vytěžují.

pořadí instalace ovladačů a jakých je tajné. ale servis snad umí instalovat ovladače.

- kontrola na viry z boot cd
- kontrola na spyware
- memtest

když nic nepomůže, nová čistá instalace, správné pořadí ovladačů. (ano, chipset první)

zle som sa vyjadril, malo to byt hlavne flashove videa, to viem, ze yt je html5

tieto kontroly na virusy, malware, uz ich bolo x, bez efektu
novu cistu instalaciu robili v servise, ako som spominal, zeby to tam nevedeli urobit? o tom vazne pochybujem

skusim to naposledy, format novy win, ale som uplne skepticky

sekanie som nahral, ukazal, tych videi bolo niekolko z roznych serverov, vratane huste.tv, ked som to spustil na mobile, tak to islo !
odpoved servisu bola, ze to nieje notebookom, ale videami! a ze opingovali server s videami(sknazivo.com), kde bola strata paketu a ze to robilo na viacerych zariadeniach ako mne, co sa stat moze, ale nie ked mi nejde vsetko.

proste ciste nezmysly, len aby mi neuznali reklamaciu, lebo ja uz si to neviem inak vysvetlit

tie videa mam nahrane, kludne ich mozem niekde zavesit a odkazy dat sem ak to pomoze veci

skusal som ubuntu nabootovat, ale nevedel som tam dostat flash, som bol trosku jelen z toho sa priznam

Musim sa ako predajca zastat servisu, pretoze toto je skor sw ako hw problem a vyrobca neruci za spravne fungovanie sw na svojom hw...respektive je to vzdy srandovny pinpong medzi MS a vyrobcom...zazil som to uz velakrat.
Navyse ty reklamujes nieco co tahas z netu...sorry na tomto sa neda postavit tvrdenie, pretoze nahodne seknutie zazijes na kazdom stroji, a preto mas testovat vykon pc vzdy z lokalnych a nie sietovych zdrojov.
Ak sa chces niekam pohnut spusti sa na pozadi task manazera, respektive merac systemovych prostriedkov a snaz sa odsledovat co sa v danom momente udialo.
Pripadne pozri event viewer, ci v danom momente nehlasil restart nejakej sluzby alebo iny problem.

pc bol prejdeny adw cleanerom a tristo dalsimi v priebehu celeho casu x krat... bez efektu a najdenia hrozieb
rozlisujem, co je spyware a pod.
ono to robilo hned po tom, ako v servise nahodili novy, podla nich cisty win10

jedine, co sa podla mna mohlo stat, ze to nezmazali poriadne a zostalo tam nieco, co ale neviem
ram mi ide v klude na 62perc. teraz, preco neviem, procesy neukazuju ziadnu vyraznejsiu zataz

nic, stiahol som win 10, urobim format, nahodim to na novo a ked to nepojde, potom babo rad co dalej

Ak chceš mať úplnú istotu, tak všetky partície zmazať, aj tú recovery (tým prídeš o možnosť obnovy do pôvodného stavu) a inštalovať na prázdny disk.
Alebo formátovať len systémovú partíciu (disk C) a inštalovať tam.

Pozicaj si od niekoho nepotrebny 2,5" disk a nainstaluj cisty system. Jednak si neznicis recovery oddiel a tiez vylucis pripadnu (aj ked malo pravdepodobnu) chybu disku.

Potom mozes tiez vyskusat kombinaciu iny disk + nejaky linux - vylucis chybu v ovladacoch vo windows.

Ak sa chyba prejavi a nic nevyreklamujes, ako poslednu moznost mozes este skusit toto:
http://pc.poradna.net/f/view/1635773-pozor-zacina- sa-predavat-usb-killer-smrtelny-flash-disk-ktory-v am-za-sekundu-odpali-pocitac

Proste sa zmier s tym, ze niekedy sa chyba neda najst. Mal som tu cest sa stretnut so znackovym servrom, servis on site. Vymena dosky, opakovana vymena dosky, vymena zdroja, vymena pamati, trhanie vlasov technika, navrh vyrobcu na vratenie penazi :)

Moze byt, ze je vadna cela seria, proste sa nieco po... na linke a vysli z pasu nepodarky. Alebo je to chyba konkretneho kusu.

Nevyreklamujes nic, odpisu ti, ze chyba sa neprejavila.

Takze mas dve (realne) moznosti:

- kupis si iny ntb, a tento nechas niekomu, komu to nebude vadit. Nie kazdy na ntb pozera filmy a na surfovanie po nete to staci.
Napriklad ho predas niekomu za polovicu s tym, ze mu povies, ze filmy proste nejdu.

- pokusis sa najst chybu sam a pripadne ju opravit. To ma aj vyhodu, ze sa nieco naucis.

A ked budes lamentovat nad tym, ze ake je to nespravodlive, tak si predstav, ze si mohol kupit podobne nepodarene auto...

Neznam nikoho jineho s kym by servis Asusu vyjebaval jako s timto zakaznikem, me se to proste vubec nezda. Nejake hokusy pokusy prehravani videa pres net mu nikdo neuzna, to proste neni vada notebooku.
Pokud mu nejdou prehravat videa i lokalne u nej na PC, tak musi zkusit co jsem mu psal a pokud to stejne nepujde, tak reklamovat musi, ten procesor proste musi zvladnout a taky zvlada i 1080p HEVC prehravat plynule, takze to proste fungovat musi a servis to musi uznat a neverim tomu, ze neuzna. At jim to tam posle i s tim videem.

Nejsem si jist, ze pokud si smaze recovery, ze to bude nasledne problem pri eskalaci sporu (ten soudni znalec a soud pripadne). Ja bych recovery nemazal.

Jinak by bylo dobre vedet, co se stane, kdyz notas obnovi do tovarniho nastaveni, to muze udelat sam, od toho servis ani neni, ikdyz to casto resit musi za uzivatele. Jestli se vrati Win8.1 nebo tam zustane Win10?

Jinak pamet jde otestovat memtestem, disk jde otestovat utilitou od vyrobce disku, celkovy chod pocitace jde otestovat pres live CD Ubuntu, to jsou veci, ktere muze tazatel provest sam.

Jinak ale zasada je, ze problem je treba najit lokalne, proste najit treba video, ktere si tazatel stahne k sobe na notebook a ktere bude trhat ten obraz, jak tu popisuje. Pokud me by nekdo prisel reklamovat pocitac s tim, ze se mu trhaji videa pres internet (stream), tak bych na nej asi koukal, jako ze se asi jeden z nas naprosto zblaznil, takze pokud tazatel reklamuje toto, tak s servisu vubec nedivim, ze reklamaci odmita.

ak nezmazem recovery, bude to robit to, co doteraz, pretoze som to uz skusil...nahodil som novy win10, ten spadol a okrem toho, ze spadol(BSOD), tak vsetky tieto problemy boli, to nieje len o trhani a sekani cez internet... 7

samozrejme nic mi nezarucuju, ze ked zmazem aj recovery, tak to pojde, podla mna nepojde, ale to je akasi posledna moznost, pretoze uz som skusil skutocne vsetko, prelozil fora...uz tam nemam co skusat

stiahol som film do ntb a ten jemne trhal, ale bolo to vidiet, par framov chybalo, poslal som to do servisu a oni sa tvarili, ze nie, tak co mam este urobit???

Vzdyt jsem ti to napsal.

Takze po obnove z recovery (vraceni do tovarniho stavu) tam mas Windows 10?

Za prve pres USB bootovaci flashku nebo pres CD zkus live Ubuntu, nic se neinstaluje, proste to spustis, pripojis se k netu, virtualne doinstalujes v ramci toho live Ubuntu (nic se na disk nezapisuje) kodeky a spustis tam ten film, pokud to trhani obrazu delat nebude, tak mas jen dve moznosti, ze je vadny disk, zkusis utilitou vyrobce disku a pokud bude disk oznacen jako vadny, tak to i z printscreenem logu posles na reklamaci. Pokud nebude vadny, tak se jedna o softwarovy problem. Nainstaluj Windows 8 a nainstaluj vsechny ovladace ve spravnem poradi, zacina se chipsetem.
Pokud to nepujde ani na live CD Ubuntu, tak je to hardwarovy problem a opet to posli na reklamaci s tim, ze jim v pruvodnim dopise vsechno peclive popises, i to, ze se zavada projevuje i pres live system.

Hlavne ale vsechno zkousej lokalne, nejake pokusy pres net ti nikdo neuzna.

ano, je tam win10, predtym tam bol 8.1, tento nahodili v servise, ale recovery je win 10

ten film uz nemam, ono to je tak, ze jeden ide a druhy nie, ako s tymi streamami ale to trhanie na filme bolo nepatrne, to sa ani nedalo zdokumentovat, ale bolo, par framov chybalo a clovek si to vsimne, lebo to kazi oci.. myslim, ze full hd video to bolo...

volal som dnes s clovekom z asusu, povedal mi nasledovne: aby som teda zdokumentoval tie streamy a potom im dal ten stream, ze by si to skontrolovali, lenze to je takmer nemozne lebo:

A) tie streamy sa nahodia hodinu pred zapasom, takze si to tam pustit v servise sa vlastne neda a nie vzdy je ten isty stream, je ich x
B) napr. huste.tv vysiela len na slovensku a servis je v cechach

takze, keby je to slovensky servis, tak to viem dokazat, takto nie

co sa tyka toho preinstalovania, ani cloviecik z asusu mi neodporucoval znovu preinstalovanie, kedze to urobili oni. ze naco zas...

no a co mam teraz robit?

že Ti nefungujú HD videá stiahnuté z rôznych zdrojov z internetu a online streamy ,ktorých stabilné prehrávanie je závislé aj na kvalite internetového pripojenia a vyťažení servera,ktorý ich vysiela,nieje dôvodom na uznanie oprávnenej reklamácie notebooku v servise,zmier sa s tým,tu Ti nepomôže žiadny znalecký posudok na notebook......reálne sa v podstate snažíš reklamovať čiapku kvôli tomu,že Ti ju dokáže silný vietor strhnúť z hlavy......

lenze tie videa nejdu len mne na tomto notebooku, takze ak nieje chyba v pripojeni, co nieje, ani vytazeni servera, tak je logicky chyba v notebooku... o tomto ma akoze nikto nepresvedci... len to treba dokazat a to je obtiazne... navyse, nejde len o tie videa online...

Jenze ty tady pises, ze ti nefungovalo lokalne jedno video a jinak vsechno jde, najdi na netu ruzny testy procaku a kolik bys mel udelat skore na tvym a ten test si zkus, treba tady.

Pak muzes projet notas memtestem. Tim otestujes, ze mas OK pamet.

Potom si stahni utilitu vyrobce disku a otestuj disk.

---

Pokud bude vse OK je velmi mala pravdepodobnost, ze by byl v tvem notebooku problem, co se tyka hardwaru a neni to na reklamaci.

Co pripada v uvahu:
-problem na strane webu poskytujici videa - tvrdis, ze jinde to jde.
-problem u poskytovatele internetu - zkus teda privest kamarada s notebookem k tobe domu a at to vyzkousi na tvem pripojeni
-problem na tvem routeru/modemu - stejna zkouska jako predchozi a navic potom zajdi ke kamaradovi, jestli to bude delat tobe i jinde
-problem s ovladaci sitove karty nebo wifi - bud to ma podelane ovladace ve Windows 10 nebo je zkus preinstalovat

Zkus urcite se pripojit tim notasem jak pres wifi, tak hlavne pres kabel. To je dulezita zkouska, kdyby to zmizelo, tak vis ze to notebookem pravdepodobne neni.

test procaku urobim

memtest som robil: ok
video je urcite dobre, huste.tv netrha obraz, na mobile islo bez trhania, v starom kompe ok
router je novy, mame chytry balik, je pravda, ze to blbne v kuse, ale je treti modem, vsade rovnako...pojdem este inde pozriet

disk som testoval v hd tune, vysledok ok, v servise test ok, ale este raz to urobim
napojene to bolo aj cez kabel, bez zmeny

ovladace boli skusane milion, dnes mi typek poradil, ze mam vypnut aktualizacie win 10, ale rovnaky problem bol aj na osmicke, skusim znova

este skusim nabootovat ubuntu cez usb, ale nevedel som tam dostat flash, z toho som jelen, skusim zavolat znameho

test procaku ok, vysledok zodpoveda

utilitu vyrobcu(hgst) som stiahol zo stranky, ale akosi ten disk nenasla, skusim ine

tu je upload videa, kde je vidiet, co to robi, toto robi casto, je to hd video, bud to robi takto, alebo len trha obraz, v tomto pripade to trha cele, je to naopak, nemam sw na otacanie este, takze sa ospravedlnujem

live!Pkr1jq2rQ/trhanie-videa-mp4

to video je z netu?

Tohle opravdu nevypada na hw zavadu, ja bych si tipl na problem v sitove ceste, teda teoreticky i mozna vadna sitova karta, ale jinak s tema vsema ostatnima vysledkama, kdy vsechno ostatni vypada v pohode ...

proste server, poskytovatel internetu, router, sitovka, ovladac na sitovku, neco z toho.

Zkus na tom notasu nejaky speedtesty pripojeni, najdes pres google "speedtest".

Edit: Nekde sehnat na pujceni do USBecka nejakou sitovku by to chtelo, ale asi nikoho nesezenes a davat za to penize nema moc smysl kvuli zkousce. :-/

ano to video je z netu, toto robi, ked chcem nieco sledovat... ale nie len takto, niekedy len trha obraz zvuk ide, robi to menej, zalezi od videa...

ale trhalo uz aj z disku a stale sa stane, ze kliknem na kartu na firefoxe a nezareaguje touchpad, musim kliknut znova, takze problem urcite v pc, len aky

mam to cez wifi, ale cez kabel robi to iste, menili dosku, podla mna nepravdepodobne... lebo po vymene dosky(x555lj za x554lj) sa problemy nezmenili, az po zmene win 8.1 na win 10 sa niektore stratili, gro ale zostalo...

Otec ma taky notas od Asusu a ikdyz pro nej jsou ovladace na Windows 10, tak po upgradu taky nefungoval touchpad. Jemu to nevadilo - mys, ale uz to zacalo fungovat po poslednim updatu Windows 10 (Anniversary). To vubec s druhym problemem souviset nemusi.

Zkus proste ruzny pokusy se siti jak jsem psal i nekde sehnat USB sitovku.

pokud neběžel bez problémů už první systém w8.1 hned po zakoupení než jsi ho rozdrbal, napiš prodejci nebo výrobci, že to nefunguje už se třetím systémem, že servis nic nespravil a jen tě odmítá - ať ti napíšou, jakým způsobem máš reklamovat neodstranitelnou vadu.

jestli to dva dny po zakoupení normálně jelo, vyžádej si od výrobce recovery dvd.

ano sak ty si dokonaly, ze? :D
Najprv dokaz ze si to nerozdrbal a potom vyskakuj. Uz ti tu bolo X krat napisane, ze iste nemas nic vzhladom na to, co ti to vystraja a co si skusal.

Vezmi ten ntb inde na inu wifi a siet, ku kamosovi. Robi aj tam tieto veci? Ak nie, problem je u teba a nemas co reklamovat. Proste sa to nema rado s volacim v tvojej sieti.
Ak ano, je problem v ntb.

To je irelevantne, kedze to robi iba na tomto notebooku, skusal som iny a tam ok, mobil ok, to sekanie je aj trhanie, vid video vyssie, ktore to pri slabom pripojeni nerobi, to vyzera inak...inak mam telekom, uz som robil aj testy stability, vyzeralo to normalne

Myslis ze sa mi chce zabit 2h casu citanim veci, z ktorych je 80% somarin?

A preco si naivne myslis ze z tohoto:

router je novy, mame chytry balik, je pravda, ze to blbne v kuse, ale je treti modem, vsade rovnako...pojdem este inde pozriet

bude volakto daco vediet? a co vobec riesis ked sam priznavas, ze ti net vkuse blbne? takze?

Napisat co ma ten ntb za HW ti trvalo pekne dlho, bude ti stejne dlho trvat aj pokial napises aky mas net?

Dalej si porovnaj filmy na hdd ktore blbnu s tymi, ktore neblbnu. Mozes mat vadny videosubor, ktory sa poskodil pri kopirovani alebo neviem com. Tiez mam par takych kde mi na sekundu vyskocia "kocky" a vzniklo to ked som ich kopiroval na ext. hdd. dovtedy im nic nebolo.