Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iphone se alebo S6 edge

Chcel by som sa opýtať čo si mám kúpiť chystám sa kúpiť telefón na najbližšie 2 roky čo odporúčate? Iphone SE 16 gb neberiem 64gb lebo to pravdepodobne nevyužijem a druhá vec 500 čosi dať za 64gb je premňa už moc, alebo si mám kúpiť Samsung galaxy s6 edge? poradte

loading...

utratit tolko isto za 5.5" veslo ti pride normalne?
uvedomujes si ze su aj ludia, ktori nechcu telefon spoza ktoreho im nieje vidiet hlava a ktory nestrcia do vrecka?

Ze su vyrobcovia debili a myslia si, ze je spravne byrabat obrovske kravy vonkoncom neznamena, ze je to spravne.

Technicky totiz nieje dnes nemozne spravit 4" telefon s vykonom high endu a dualsim. Priestorovo sa to tam v setko v pohode vojde.

Jestli chce sledovat streamy, hrát hry a internetovat, tak je 4" otřesně nevhodný, na tom prostě nic nezměníš.
100 lidí 100 chutí, mám 5.5" a beru to jako minimum, do kapsy se mi vleze v pohodě a do ruky také.
4" mobil bych si dokázal představit akorát u 150cm pidi holek, kterým by to fakt slušelo, do jejich pidi sexy ručiček, to je asi tak vše.

Ty musis brat nieco velmi silne. iPhone SE ma rovnaky HW ako iP 6S a ten natrhava rit high end samsungom ako nic.
Ohyba sa len tvoja hlava. Neviem o tom, ze by sa iP SE ohybal. Tymto problemom trpel iP 6.
Nadavas tu na zastarali HW a ty mu tu ponukas telefon s mrtvou platformou, ktoru zavrhol aj jej najvacsi cesky zastanca Radek Hulan.
Reci o uzavretom systeme tiez nechapem. Nemam dojem, ze by WP bol otvorenejsi.

Co to meleš! Muže si do Aplu nakopírovat co se ti zachce?? Nemužeš. A hardwer je na konkretní platformu, takže je uplně jedno kolik má Lumia jader cpu, když to jede i s dvěma a naprosto v pohodě.
A nevím, že by Win 10 phone byl mrtví! A psal aby to přežilo 3 roky, tak nevím nevím.

Pravda je to problém 6 a 6+.

• Osobne jsem s WPhone velmi spokojen, o proti mOS Android je méne narokovy, kde WP stací 1Gb, android potrebuje 2, kde se po HW strance spatne porovnava.
/*Lumia s 1Gb RAM jsou jiz svyzné, co pak Lumie s 3GB RAM.
Navíc jiz obsahuje nebo má integrovaé jiz vse potrebné, narozdíl od konkurence, ho nemusís ROOTovat , na uvedenou tazatelovu potrebu stací i Symbian :-)

• Kdyz vemu príklad Lumia 950 vs konkurence ve stejné cenové relaci po stránce vykonu a osazení, bude mezi prvnímy a s tezí najdeme konkurenta.
/* Samsung vydal telefony s Iris (odemykani duhovkou) a USB-C jako novinku az ted, lumie je mají uz skoro rok.

Zda-li má tazatel i Windows 10 na PC, má navíc nekteré moznosti, jaké konkurence prozatím nenabízí. Zadné omezení na SD, nebo se nepotkáme s baterií co nejde vymenit, o bezpecnosti samotného WP nemluve.
/* Android 6 si hodne polepsil, ale je zneho spis jen takovy barevny kolotoc, bez ROOT také hodne moznosti omezena, o proti predeslym verzim uz zadné ze se telefon seka, nebo se musi restartovat neplati, ale Android 6 také nema kazdy telefon, kde uzivatelé musi nekdy opravdu dlouho cekat na UPgrade na vysi verzi /zda-li na ni maji vubec pravo.

Uzivatelé hodne odrazuje jeho spatna povest a ostatni uzivatéle co tvrdi, jako i zde, "mrtva platforma", "nejsou aplikace", nekterych kolegu co si WP zakoupili jsem se ze zvedavosti ptal, "Tak co ?" prozatim odpovedeli, "Tak neni to tak spatné ve finale", k Androidu se moc vracet nechcou.
..

Ja jsem urcite pro iPhone. Mam 6S a ta investice se opravdu vyplati. :-) Znam lidi co maji s6 edge a slysel jsem i spatne veci. :-) na iPhone nadavaji pouze ti, kteří ho nikdy neměli a nedrželi v ruce. Spousta lidí co znám si iPhone SE koupila a ani jedna stížnost. ;-)

Teraz som uż v tomto zmätený, na samsung teraz už kašlem podľa toho čo som videl,počul ale keď si tak poviete spýtate sa väčšinu ľudí čo by brali windows phone alebo iphone tak si myslím že väčšina ľudí by povedala iphone ja si myslím po tomto čo som pozrel videa iphone vs windows phone, samsung a iné tak iphone se bol najvýkonnejší ale sice je malý ale to by až taký problém nebol teraz ma uz zarazilo aj o iphone informacie čo ste tu tu napísali zastarali hardware uzavretý systém atď tak ted už neviem ako telefón za 420€ si vybrať bude taske aby vydržal na 3 roky