Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Services.exe

Kdyz spustim PC-pak se prihlasim(uzivatele)tak at si surfuju na NETu nebo delam neco jineho, obevi se mi takove to okno (jak je tam odeslat zpravu o chybach/neodesilat) --ma to nadpis Services.Exe.At dam odeslat nebo neodesilat --stejne se mi potom ukaze takove dalsi mensi okno(nejde vypnout) a ze mam do 60s ukoncit praci a odhlasit se-do 60s se PC restartuje--nevim cim to je:.( pomuzete mi nekdo?:-(

času na zavirování jsi měl dost, takže musíš přežít co sis tam natahal.
pokud mívá normální člověk oddělený systém na disku c:, a všechna ostatní data na d:, dá se čas zkrátit jen na kontrolu systémového c:
to co popisuješ dělaly windows se starým servicepackem, ale nepíšeš jakou máš verzi.
nákaze může zabránit záplatovaný systém (s kritickými aktualizacemi), fungující firewall, nebo zkontrolovat ve správci úloh vytížení procesoru při připojení na síť a hledat co běží i když nemá.
a ti co se ve svých windows a jejich zabezpečení moc nevyznají, by měli používat antivir a antispyware.
ale hlavně: nelozit na net s admošskými právy! - jenže u neaktualizovaného systému to nepomůže :(

Mál som tento problem v práci s novým dvojjadrovým PC od DELL. Nakoniec som sa dopatral, že to robí iba v lokalizovaných verziach WinXP a to v CZ, SK a Turkich. Zmazal som súbor "scesrv.mui.dll", (nachádza sa voľakde v adresári WINDOWS) a odvtedy je pokoj. S tým odhlasovaním z domeny to nepomáhalo.