Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kirin 650 vs Helio X20

Ahoj, po mém předchozím dotazu jsem se rozhodl, že si koupím telefon i pro sebe. Ve zmíněném vlákně jsem sháněl mobil pro máti ( a nakonec jsem ho koupil i mojí ), rozhodl jsem se nakonec pro Huawei P9 Lite 3GB RAM za 6500.
Teď teda koukám po něčem pro mě, telefon využívám jako každej jinej + na něm hraju Hearthstone, nebo se o to alespoň snažím, páč mi to moje S4 moc nedovoluje.
Koukám se na Xiaomi Redmi Note 4 3GB/64GB, co se týče Antutu benchmarku, má docela dobrý výsledky.
Nejde mi nějak o vzhled, spíš jen o to, aby to pěkně uhrálo Hearthstone a nepřehřívalo se to. P9 Lite Hearthstone utáhne krásně a ani to nežere moc baterku. Ale stejně, pokud by byl ten Xiaomi lepší? Ani by mi nevadilo, kdyby to nemělo český menu, nebo tak. Nechám se přemluvit i na jiné modely. Díky za rady :-)

Po mých zkušenostech s MTK už nikdy více. Ano, výkon na hry mají slušný, ale ta optimalizace. Není to až tak tragický, ale se snapdragonem 8xx se to srovnávat nedá. Odladěnost, téměř žádný záseky oproti MTK (vlastní zkušenost). Měl jsem 5 telefonů s MTK a teď rok vlastním LG G3. Do 8000kč bych vybral LG G3/4. Výdrž/výkon/optimalizace úžasná. Jak je to s kyrinem/exynos nevím, říkám jen vlastní zkušenost.