Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oživení / neoživení ADSL na lince od O2

Minulý týden jsem si na pevnou linku O2 objednal ADSL. Přišel mi samoinstalační balíček se splitterem a routerem Well. Vše jsem zapojil, ale ADSL nejede. Podle O2 je na mojí lince oživené. Setkali jste se s tím, že by byl splitter / router vadný? Je něco na ADSL na lince "háklivé"? Např. špatné kontakty v rozvaděčích O2, prohození a-b vodičů mezi sebou, paralelka o které nevím, nevhodný typ kabelu v domovním rozvodu atd.? Telefonovat jde bez problémů s i bez splitteru...

Už je to dávno, paměť je krátká. Byl to obyčejný telefonní kabel, myslím, že ze splitteru do modemu, na obou koních měl standardní telefonní koncové zástrčky. Modem ale mám Sagem.
Na technické podpoře (placená služba tehdy) byli ale velmi ochotní a poradili mně po telefonu, jak a co vyzkoušet.

já bych to zase tak kategoricky neviděl. Vše je v lidech, a v O2 jich je moc. :-) A tak je pravděpodobnost, že člověk narazí na mamlase trochu větší. :-)

Já se s lidmi s O2 nakonec vždycky domluvil, i když je pravda, že to někdy dalo trochu více práce. Podotýkám, že O2 používám/využívám jak soukromě, tak pracovně.