Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klikyháky při instalaci hry

Ahoj,

stáhnul jsem si na jedné ruské stránce hru zdarma, ale během instalace nemůžu nic přečíst, nevím tedy co odškrtávám, nebo zaškrtávám. Písmena budou určitě v azbuce, ale místo toho jsou tam různé klikyháky.

Poradí někdo co si mám naistalovat, abych to mohl v klidu přečíst?

No tak to prostě odmačkej Enterem,ono se to snad nějak defaultně nainstaluje samo a cestu kam snad uvidíš normálně bez té "azbuky".Druhá otázka je,jestli na těch ruských stránkách k tomu nepřibalili nějakou škodnou jako bonus a tím odklikáním si pak sám potvrdíš souhlas s instalací.Tak to raději stáhni jinde.
A ty znaky jdou nějak označit?Zkus kus zkopírovat a vložit do Googlu,pak snad zjistíš alespoň jazyk,co to je.S vietnamštinou Ti dneska poradí v každé večerce.