Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Unreal Engine 3 a g3258

Zdravím, mám problém s hrami na tomto enginu (Smite, paladins atd..)

Tento engine žere hlavně CPU a to nehorazně, zatímco grafika se sotva zapotí.. Defakto je jedno jestli je hra na low nebo na hight grafiku, CPU je furt zatížený.. u jiných enginů tento problém nemám, dokonce u Vulkan enginu se procesor loudá za grafikou a já si smažím DOOM 4 na vysoké detaily :)

Chci se zeptat zda se to dá nějak tweaknout? Nebo je to vlastnost toho enginu se kterou nehnu a budu muset koupit silnější procesor??

Mám g3258 v kombinaci s GTX 950

Na takové omalovánky co hraju by stačit snad měl, Overwatch jede ve full HD uplně v pohodě 100fps, tyto hry mají udávané požadavky na procesor dvakrát horší..

Jinak máš pravdu, nejedná se o Vulkan engine, ale o jiné API, které tahá hru spíš grafickou kartou a né procesorem.