Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 1. kroky s notebookem

Zdravim,
zde jsem resil: http://pc.poradna.net/question/view/122147-jakou-mu ltifunkci-posouzeni-notebooku
a vybral tento: http://www.eternity.cz/produkt/hp-compaq-nx7400-t72 00-154-1g-120-dvd-rw-w-xph/

tak jsem se konecne dockal a notas, ktery jsem zde nekolik mesicu vybiral jsem prave rozbalil. Byl jsem necekane prekvapen. Baleni obsahuje nejake soucasti jako: Napajec. kabel, Adapter strid. proudu, baterii, kabel modemu a adapter modemu. Jsem v pasti ze spravneho zapojeni ( nechci nic podelat). Je tu sice navod, ale pro me ponekud strucny. Moje domenka je takova: vlozim baterii, zapojim notase k adapteru strid. proudu a pak zapojim do elektriky pomoci napaj. kabelu. Je to tak? (Omlouvam se za moznou stupidituu dotazu, ale notase drzim poprvy v ruce:-[)

Díky

Nepotřebuje nová baterie v NB nějakou iniciaci ( myslím úplně vybít a pak nabít)? Norton bude asi jen na 30 dní- nahradil bych jej něčím vhodnějším. jak to máš se zálohou OS- vypálené zál. DVD, recovery oddíl, CD s ovladači?

Já bych to viděl tak, že přejde do úsporného režimu. Tím že ho "zapneš" jej v takovém případě vlastně vypneš za chody WIN, což je dost závažná chyba systému. Takže bych "nezapínal". Z režimu spánku do normálního stavu se lze většinou vrátit pouhým stisknutím mezerníku, nebo jiné klávesy.

Ano, to také. Nicméně nejvíce jej pravděpodobně trápilo samovolné vypnutí noťasu při delší době nečinnosti s následným hlášením o obnovení OS po závažné chybě.
Ovšem zda je to opravdu tak, se již dnes asi nedozvíme. Šel do práce na noční. Moc bych mu přál aby to rozchodil bez hloupých narážek skušenějších. Dobře si pamatuji na své začátka a první problémy s předinstalovanými OS na noťasích. Zejména ACER je v tomto přeborníkem. ACER+většina aktualizací OS = problém. S HP to snad bude lepší.

Ano, je to tak.;-):beer: 2x se mi vypnul notas, byl jsem pryc a prisel jsem a notas byl vypnuty, zadny spanek ani usporny rezim, proste dead. A pokazde, kdyz ho zapnu, tak se objevi vyse uvedene hlasky a pak windows normalne najede. Duvod vypnuti netusim. Kdyz jsem snim pak hodinu pracoval, vse OK.