Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Heslo k účtu

Dobrý den,může mi,prosím,někdo poradit? Syn si vloni koupil použitý telefon Nokia Lumia 830,nyní jej vlastním já.Koupil jej od známého,který pracuje v opravně mobilů zde v okrese,podnik zde jmenovat nemohu.Stahovala jsem si bezplatné hry ze Store,vše v pohodě.Zhruba asi tak v půli tohoto roku se mi před stahováním a instalací ukazuje uživatelské jméno k účtu Microsoft a požaduje heslo,které již nikdo neznáme. Neznáme ani nápovědu k tomuto heslu.Je mi to divné,dříve jsem stahovala bez problémů. Ví někdo,jak účet odstranit.Jinak je mi mobil na nic,sms,volání a internet,vše v pořádku. Ať čtu kdekoli,nikde se nemohu odpovědi dobrat.Věděl by někdo co s tím? Jinak bych ještě informace dodala.Děkuji a přeji hezké odpoledne.

Ten účet syn nevytvořil,vytvořil ho právě onen známý,od kterého syn mobil koupil.Onen známý pracuje v zahraničí a přesto,že se s ním syn horko těžko spojil,již žádnou nápovědu k tomu účtu nezná,zkrátka je to trumba a zapomněl.Stačilo by,kdyby onen známý jen účet odebral,bohužel,má krátkou paměť.Co tedy teď? Jiná rada? Pořád hledáme na netu a zatím nic,na volání a sms má telefon jiný,jde o ty aplikace a hry.Hezké odpoledne.

Nechat si mobil spojený s účtem předchozího majitele je debilita.

Jediné správné řešení je resetování do továrního nastavení, vytvoření nového MS účtu. Potom holt vše znovu nastavit a znovu nainstalovat.

A příště tohle provést hned, jak dostaneš nový mobil do ruky...

Ten účet tam nebyl nikde vidět,respektive si ten mobil syn důkladně neprohlížel,stáhl přes Store několik her a až pak teprve po stažení několika her se tam účet objevil,je mi to divné.V současné době má již syn mobil jiný,mám jej já.Zkoušeli jsme vytvořit nový účet,ale to bez odstranění současného účtu nejde,nebo to děláme blbě.Co teď?