Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co je legalni a co ne - stahovani

zdravim, rad bych si uz koncecne udelal jasno v tom co je a co neni legalni.

takze jak to teda je? jeden clanek z mnoha na internetu:
http://radekhulan.cz/item/stahovat-si-hudbu-pro-vla stni-potrebu-je-legalni

takze hudbu a filmy je legalni stahovat, uploadovat jiz ne
a co videoklipy je legalni je stahovat bo uploadovat? proc by bylo trestne si nahrat klip z TV a poskytnout ho na netu? je nekdo zkusenej kdo to vi presne ?

diky

rikal sem jeden z mnoha odkazu sakra lidi nejsem zadnej jeho priznivec ale co si ho porad berete do huby, kdyz ho jo bytostne nesnasite tak ja vam dam jinej link. proste sem vam jen potreboval ukazat o cem je rec a on vypadl z googlu hned, jinak padal ten server co ted otevreli na legalni tahani mp3 a to ja nechci, vim treba ze byl jeste na zive.cz takovej clanek atd...

diky moc za odpoved asi je to tak ze klipy nejsou legal :( :( :(

nic lepšího než toto http://www.zive.cz/default.aspx?section=21&server=1 &article=132883 jsem u nich nenašel. zajímavější by spíš byl komentář nějakého právníka, v chipu měli nějaký rozhovor, ale na jejich zoufalé stránky se mi ani nechce klikat.

asi je to tak ze klipy nejsou legal

proč asi? pokud nežiješ úplně na marsu, víš že youtube (google) má s uploadovanými klipy na něm dost problém a hledají cesty jak tomu zabránit. čtenář by z toho usoudil že to podle nich není v pořádku, a vydavatelé co na ně za to podávají žaloby si to zatím myslí taky.

už chápeš, že nejde o to co někde do bložínku píšu já, ty, nebo nějaký narcis, ale místo nejpopulárnějších odkazů v google je nutno připojit i mozek, když už nám chybí alepoň základní právní povědomí a jsme zvyklí všechno jenom krást na netu?