Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí HDD

Dobrý den,
Jaký HDD 2TB použít do externího boxu pro zálohování dat? Chtěl bych tichý a spolehlivý.
Uvažuji o těchto - Toshiba E300 2TB, Toshiba DT01ABA200 nebo Hitachi 2TB HUS724020ALE640?
WD Red - 2TB WD20EFRX již jeden mám, chtěl bych zkusit jinou značku.
Děkuji za radu

Jenom zběžným porovnáním jsem zjistil, že ten Hitachi je 7200 ot./min. a stojí cca 4.000 Kč, Toshiba je 5.700 ot./min. a je za cca 2.000 Kč a WD Red má 5.400 ot./min. a stojí 2.500 Kč. Pokud najdeš levnější Hitachi, tak bych bral ten, jinak bych zůstal u WD. Jinak mám Hitachi 320 GB a již cca 8-9 let bezproblémově funguje, jako externí mám WD Red a také žádný problém. Ovšem v práci mám 13 let starý 80 GB Seagate a také bezproblémová funkčnost.