Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nepřičtené body na CZC

Zdravím, nedávno jsem si kupoval na CZC balíček okolo 25 000 korun a CZC mi furt nezapočítalo body a na svém účtu mám pořád 0 bodů.
Máte s tím někdo zkušenosti a za jak dlouho se normálně připočítají?

Mas slevu par korun z kazdyho vyrobku za body, kdyz si to naklikas, ale jsou to castky jako 5Kc apod.

Zpocatku byly darky za body dobry, mam cepici CZC a segre sem bral termohrnek CZC. Dneska uz ani nekoukam, co tam maji, protoze parkrat jsem koukal a samy kraviny k nicemu.

Taky jsem se zpočátku radoval nad body, než jsem zjistil, že bych u nich musel utratit asi tak 100 litrů, aby za to bylo něco kloudnýho. Beru od nich především kvůli tomu, že mají u nás v maloměstě partnerskou pobočku, takže ušetřím za poštovný a snadněji se bude řešit případná reklamace. Body si můžou narvat do špic.

U Alzy to neni problem, nevim jak u vas ale v centrale v Holesovicich zaplatis u prodejniho automatu, vyzvednes zbozi a pokud se ti neco nezda tak jdes rovnou do tretiho baraku vratit ve 14 denni lhute, naprosto bez problemu. Akorat penize vracej cash na ruku, coz asi vetsina lidi chce, ale me to prekvapilo, jinde treba u Mallu jedine na ucet se 14 dennim zpozdenim.