Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nepřičtené body na CZC

Zdravím, nedávno jsem si kupoval na CZC balíček okolo 25 000 korun a CZC mi furt nezapočítalo body a na svém účtu mám pořád 0 bodů.
Máte s tím někdo zkušenosti a za jak dlouho se normálně připočítají?

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Nedavno mi prislo upozorneni, ze mi ty jejich body "propadnou". Kdyz jsem koukal co za ne nabizeji,…
Dwane Dibbley 02.01.2017 15:40
Dwane Dibbley
Souhlas ty body opicarna, max ze mas neco o desetikorunu levnější a jinak ty jejich dárky k smichu,…
sambilionk 07.01.2017 13:52
sambilionk
Mas slevu par korun z kazdyho vyrobku za body, kdyz si to naklikas, ale jsou to castky jako 5Kc apod…
RedMaX 07.01.2017 17:24
RedMaX
Taky jsem se zpočátku radoval nad body, než jsem zjistil, že bych u nich musel utratit asi tak 100 l…
Prasak 07.01.2017 18:04
Prasak
Tak nějak u nás je sice i Alza,ale jsou dražší a platíš přes ten debilní automat.....
sambilionk 07.01.2017 18:32
sambilionk
Já dnes u Alzy objednal mixér. Dá se tam platit skrz PayPal, to je super.
Prasak 07.01.2017 19:55
Prasak
Tak už jsem zažil že mě poslali někým použitej výrobek,takže osobně raději cash z ruky do ruky a pok…
sambilionk 07.01.2017 20:00
sambilionk
A jsi si jistý, že sis použitý neobjednal? Alza to míchá mezi normální zboží. nový
Wikan 07.01.2017 20:03
Wikan
Sem použitý nekupuju nikdy.... nový
sambilionk 07.01.2017 20:12
sambilionk
To leda přímo na prodejně, což krom CZC nemám možnost volby. A CZC má akorát PC elektroniku, Alza má… nový
Prasak 07.01.2017 20:12
Prasak
:-) nový
sambilionk 07.01.2017 20:17
sambilionk
U Alzy to neni problem, nevim jak u vas ale v centrale v Holesovicich zaplatis u prodejniho automatu… nový
RedMaX 07.01.2017 23:06
RedMaX
Ten automat je právě úplně na hov... kámoš si tam šel pro ne zrovna lehkou case kterou potřeboval te… poslední
sambilionk 08.01.2017 01:09
sambilionk

Mas slevu par korun z kazdyho vyrobku za body, kdyz si to naklikas, ale jsou to castky jako 5Kc apod.

Zpocatku byly darky za body dobry, mam cepici CZC a segre sem bral termohrnek CZC. Dneska uz ani nekoukam, co tam maji, protoze parkrat jsem koukal a samy kraviny k nicemu.

Taky jsem se zpočátku radoval nad body, než jsem zjistil, že bych u nich musel utratit asi tak 100 litrů, aby za to bylo něco kloudnýho. Beru od nich především kvůli tomu, že mají u nás v maloměstě partnerskou pobočku, takže ušetřím za poštovný a snadněji se bude řešit případná reklamace. Body si můžou narvat do špic.

U Alzy to neni problem, nevim jak u vas ale v centrale v Holesovicich zaplatis u prodejniho automatu, vyzvednes zbozi a pokud se ti neco nezda tak jdes rovnou do tretiho baraku vratit ve 14 denni lhute, naprosto bez problemu. Akorat penize vracej cash na ruku, coz asi vetsina lidi chce, ale me to prekvapilo, jinde treba u Mallu jedine na ucet se 14 dennim zpozdenim.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru