Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dual monitor

Zdravím, mám k dispozici dva monitory, a tak mě napadlo, šlo by udělat to, že bych používal oba dva? Jeden na hraní a druhý na klasický multitasking (youtube, spotify) během hraní? Ještě zmíním, že jeden monitor má rozlišení 1440x900 (ten používám primárně teď) a chtěl bych připojit monitor s rozlišením 1680x900. Moje vize je taková, že bych ten druhý monitor připojil na integrovanou grafiku, tak jestli to vůbec jde, když ano, tak jak. Děkuji mnohokrát za ochotu.

Konfigurace:
R7 260x
H81m-e35 v2
8GB ram
Pentium g3258
Windows 10 64-bit

Zapojil bych oba do té r7 260x, stačí se zezadu case podívat jaké má výstupy grafika pro display ( HDMI, VGA, DisplayPort) pak jen jeden monitor do prvního výstupu a druhý do druhého, v počítači pak už jen nastavíš který bude primární pro aplikace atd a rozmístíš si je tak aby se ti dobře a reálně přecházelo s kurzorem myši. Nic složitého, stačí jen zapojit.

Ano, infegrovana grafika ma vga vystup, ale bude to fungovat? A v pripade ze ano, tak jak si predstavuju?(napriklad ze to nebude prenaset jeden obraz na dva monitory, opravdu se v tom nevyznam). Tudiz jestli mam kupovat vga to vga kabel, abych to nekupoval zbytecne. Dekuji

Tak jsem zakoupil VGA kabel, zapojil do integrované, povolil v biosu a funguje to. Ovšem mám prosbu, zda nevíte, jak udělat, abych na druhý monitor přecházel z levé strany, na primárním musím myší jet doprava, na stranu, kde jsou hodiny, ovšem já chci, aby mi myš na druhý monitor přejížděla z levé strany (ze strany, kde je start). Nevíte?