Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak stahovat videa zˆ Prima Play

Ahoj!

Nevěděl by někdo, čím stahovat videa z Prima Play (play.iprima.cz)? Ještě včera vpodvečer mi to stahoval FreeRapid Downloader 0.9u4 build #635, ale dneska už to nefunguje :( A žádná aktualizace stahovače nebyla (byla myslím naposledy včera před stažením), takže chyba bude na straně serveru, nejspíš se o tom dozvěděli a pozměnili streaming. Přehrát v prohlížeči samozřejmě jdou. Neví teda někdo o programu, který by to uměl? Video například zde: http://play.iprima.cz/honba-za-hitlerovymi-miliony -upoutavka. Díky moc za pomoc :)

loading...

V pluginu Ant Video Downloader jsem tedy zkoušel i YouTube, ale nejde to, je to úplně stejný problém, nemůžu nic najít. Mám to zkusit odinstalovat a nainstalovat znova? Jiným stahovačem by YouTube jistě šlo.

*„CHYBA - HLS playlist not found“ (u mě „Odhadovaný čas“ bez vykřičníků :D, což je divný, asi to bude tím, že mám češtinu, a ne slovenštinu) Zdá se, že v tom Liveboxu udělali změn víc. Z toho, co jsem už objevil, tak zmizela vyskakovací bannerová reklama na začátku videa (po cca 11 vteřinách), ale objevuje se až po prvních přerušovacích reklamách, resp. po 10–13 minutách. A taky rádi pouští tu samou reklamu dvakrát/třikrát po sobě, místo aby pustili tři různé, v pondělí jsem měl třeba třikrát ledního medvěda Preventan :D

Ano, už jsem si to ověřil. FreeRapid Downloader už stahuje Primu normálně, byla aktualizace pluginu Primy verze 2.2.1 a dalších pět aktualizací, takže už jsem si stahoval. Mě jenom zmátlo, že to Leon99 psal k YouTube-DL. Nicméně těžko říct, jak dlouho to teď vydrží. Takže radši stahujte, než to v Primě zase změní. :-)

PS: Autoři aktualizace pluginu Primy jsou JPEXS, ntoskrnl a tong2shot. Není to náhodou někdo odsud? Jestli jo, tak díky přátelé :)

Tak stahovani primy už zase nějak blbne.. Rozjede se a pak během pár vteřin rychůost padne na 0 a konec stahovani
Když dám obnovit tak se zase stáhne nějakých pár % a zase konec.. Zatím stahuji Ano šéfe už 7x obnovený download a jsem u 50%. Zkusil jsem i ohnivy kure a stejné--
Že by nějak dokázali poznat, že si to člověk stahuje a nedívá se on-line?