Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak stahovat videa zˆ Prima Play

Ahoj!

Nevěděl by někdo, čím stahovat videa z Prima Play (play.iprima.cz)? Ještě včera vpodvečer mi to stahoval FreeRapid Downloader 0.9u4 build #635, ale dneska už to nefunguje :( A žádná aktualizace stahovače nebyla (byla myslím naposledy včera před stažením), takže chyba bude na straně serveru, nejspíš se o tom dozvěděli a pozměnili streaming. Přehrát v prohlížeči samozřejmě jdou. Neví teda někdo o programu, který by to uměl? Video například zde: http://play.iprima.cz/honba-za-hitlerovymi-miliony -upoutavka. Díky moc za pomoc :)

loading...

Ano, už jsem si to ověřil. FreeRapid Downloader už stahuje Primu normálně, byla aktualizace pluginu Primy verze 2.2.1 a dalších pět aktualizací, takže už jsem si stahoval. Mě jenom zmátlo, že to Leon99 psal k YouTube-DL. Nicméně těžko říct, jak dlouho to teď vydrží. Takže radši stahujte, než to v Primě zase změní. :-)

PS: Autoři aktualizace pluginu Primy jsou JPEXS, ntoskrnl a tong2shot. Není to náhodou někdo odsud? Jestli jo, tak díky přátelé :)