Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pohodlná židle (křeslo k PC) ?

Zdravím,
Bohužel včera mi odešlo 10let staré křeslo k PC, takže bych
chtěl vaše tipy na žídli (křeslo k PC).
Hodně hraji na PC hry + se dívam na filmy, takže co nejvíce pohodlné
Moje výška je 187cm a váha 85+-
Cenový strop asi kolem 4-5K kč
Díky za rady

Snad nechceš tvrdit, že přijel stěhovák a přivezl ti sestavenou židli.
Ještě jsem neviděl kancelářskou židli, která by neměla sedák přišroubovaný k podstavci, ale přinýtovaný (což neznamená, že taková neexistuje). Nicméně, pravda je taková, že loni jsme si tyhle židle pořizovali do kanceláře a byly na šrouby.

Nejdůležitějším parametrem je nosnost - čím větší, tím lépe. Znamená to totiž, že kostra je z poctivého kovu. Mám vlastní zkušenosti, že křeslo s nosností 100 kg spolehlivě do dvou let rozvrže i průměrnej 80kilovej chlap, zato křeslo s nosností 130 kg opravdu těch 130 kilo snese i po řadu let. A doporučuji navštívit nejbližší prodejnu s nábytkem a vyzkoušet si posez v křesle - to, že se Ti sedí blbě, poznáš hned. Občas můžeš narazit na skvělý kousky za přijatelnou cenu, který bys na internetu možná ani nenašel
Před cca 10 lety jsem v jednom místním kšeftě koupil křeslo s nosností 130 kg a potahem z mikrovlákna (ten je perfektní, doporučuji!) za necelých šest táců, dodnes mi spolehlivě slouží bez nejmenších známek opotřebení, na internetu jsem tohle křeslo nikdy nikde nenašel.