Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pohodlná židle (křeslo k PC) ?

Zdravím,
Bohužel včera mi odešlo 10let staré křeslo k PC, takže bych
chtěl vaše tipy na žídli (křeslo k PC).
Hodně hraji na PC hry + se dívam na filmy, takže co nejvíce pohodlné
Moje výška je 187cm a váha 85+-
Cenový strop asi kolem 4-5K kč
Díky za rady

Snad nechceš tvrdit, že přijel stěhovák a přivezl ti sestavenou židli.
Ještě jsem neviděl kancelářskou židli, která by neměla sedák přišroubovaný k podstavci, ale přinýtovaný (což neznamená, že taková neexistuje). Nicméně, pravda je taková, že loni jsme si tyhle židle pořizovali do kanceláře a byly na šrouby.