Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemůžu se přihlásit na desktop app skype

Zdravím, po delší době jsem se chtěl přihlásit do Skypu: nejdřív to chtělo aktualizaci, řekl jsem budiž, tak se aktualizuj. Pak mě to však nepustilo přes heslo - zadal jsem jméno, přešlo to na další položku - heslo, to jsem zadal, vrátilo mě to zpět na jméno, to se opakovalo několikrát, tak jsem obnovil heslo, to jsem zadal na webové stránce skype, tam to šlo, v aplikace stále ne, tak jsem to přeinstaloval, opět nepomohlo, na podpoře skype mi od pátku neodpověděl nikdo, tak zkouším zde :-) moc díky za každou radu

Takze si ho neodinstaloval. A este mas aj rozosieraci cleaner. Sa divim ze to vobec este nabehlo.
ODinstaluj ccleaner a uz NIKDY take sracky neinstaluj.
ODinstaluj avast normalne (ovl.apnel), alebo nainstaluj restart a odinstaluj NORMALNE cez odinstalovat programy, alebo oficialny remover.
Potom ti bude vsetko fungovat, ak to uz neni rozosrate uplne tym cleanerom.

zkousel jsem nejdriv pres tu appku update, kdyz to neslo, tak jsem sel na off stranky skype a stahl odtama, no zlaty facebook oproti tomuhle :/ ted ma skype spoustu naprosto zbytecnych funkci, ktere vyuzije minimum uzivatelu... tak dva, tri roky zpatky, to byl skype jeste normalni :-D

RobbieI - skontroluj si firewall! Toto často robí, ak aplikácia Skype nie je vo firewalle povolená. Cez webové rozhranie pôjde, pretože je to iný protokol pripojenia a webové rozhranie (prehliadač) je vo firewalle povolený.

Takže odstáň všetko od Skype - program, potom súbory v AppData/Lokal/Skype, odstráň svoj skype profil (neboj sa - tvoje kontakty sú zaznačené inde, neprídeš o ne, až sa prihlásiš).
Nainštaluj čisté Skype - a znova sa skús prihlásiť.
Más dve možnosti - buď sa prihlásiť pod Skype menom a heslom, alebo M$ kontom.

Jak píšeš toto Pak mě to však nepustilo přes heslo - zadal jsem jméno, přešlo to na další položku - heslo, to jsem zadal, vrátilo mě to zpět na jméno to se mi taky stalo ale když sem to nahoře třiškem zadělal tam dole na liště sem bil normálně připojeni a otevřel sem to tem puntík zeleni.