Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zkopírovat svůj obsah dvd do pc? Jaký program nejlépe?

Zkopíroval jsem si své dvd do pc. Mám na něm několik krátkých spotů. Ale nedaří se mi s tím pracovat.

Ke zkopírování jsem použil True Burner. Sice se mi obsah celý zkopíroval (jde přehrát normálně), ale nejde mi tato kopie vložit do Avidemux. Potřebuji si to ostříhat a nechat si pouze krátkou část 5 minut. Proto jsem použil Format Factory, zmenšil si soubor a změnil na MP4. Už mi vložit do FF jde a sestříhat také, ale zase je tam bohužel nonstop vidět nějaký popisek z dvd recorderu. RNgX

Takže teď nevím, co s tím? A nebo jestli nemám pužít nějaký jiný program na tu kopii (ale v češtině)

utAB

TS atd. To je právě to, že já si to nahrával někdy před 10 lety z dvd rekorderu z HDD vypaloval více těch spotů na 1 DVD. A není to 1 soubor, abych si to jednoduše zkopíroval. Tohle je navíc jen složka video, pak je tam složka ještě audio podobná.

No tak jsem si to sice přečetl, ale stejně nevím, co s tím. Já to jako celek mám zkopírované z dvd v pc s tou koncovkou ISO a můžu se na to koukat, ale potřebuji to dostat do koukatelného formátu, abych si to ve FF mohl ustřihnout. A to mi zatím nijak nejde. Jak to dám do MP4 nebo AVI, vždycky tam zůstanou ty údaje z dvd rekorderu na obraze. Tak mi napiš jednou větou, co s tím, když to víš? Aby to pochopil i ,,hloupý bez základů"