Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Titulky v mp4 videu

Zdravím,
narazil jsem dnes na menší problém. Potřebuji dostat z mp4 videa titulky, které tam jsou vložené. Chci se tu optat, jestli je nějaká možnost, jak odstranit titulky z videa tohoto formátu nebo ne, předem děkuji za odpověď a pomoc.

Ono právě když je video ve formátu .mkv tak ty titulky jdou oddělit jedním prográmkem, to samé na .avi ale hledal jsem po panu Googlu asi 10 minut a k mp4 jsem nenašel nic :/ Nemělo by to být jako přímo vložené v obrazu, alespoň co jsem se dozvěděl od tvůrce videa.