Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam nebo krabicová verze?

Zdravím,
chtěla bych se zeptat co je lepší - koupit si hru přes Steam nebo klasickou krabicovou verzi?
Pro Steam hraje fakt že můj notebook nemá mechaniku, takže kdybych měla verzi na cd, musela bych to nějak kopírovat přes staré stolní pc.
Na druhou stranu už jsem Steam nainstalovala, abych si zahrála free demoverzi a nevím jestli to bylo tou demoverzí nebo Steamem, ale přišlo mi že se to dost zpomaluje. (notebookem to neni) K tomu mi ten Steam program připadá docela otravný.
Jsem dost sváteční hráč tak mě prosím moc nepranýřujte jestli e ptám jako idiot. :)

Děkuji

To je právě to "pokud". Koupí-li si někdo noťas a má ho převážně na hry,tak nepochopím proč sáhne po modelu bez mechaniky. Každý nemá doma optiku a každý není zdatný si hru přenést na flešku. Inu,pokud i zde je mechanika rádci pro NB odepisovaná,tak prostě ti hráči mají problém.

Jj, s láskou vzpomínám na stahování Zaklínače 3, těch 42 GB se s chytrou sítí od O2 stahovalo rychlostí 200 KB/s 6 dní v kuse, přičemž stahování linku tak vytíží, že se internet k něčemu jinému, třeba k prohlížeči, použít nedá. Hodinová instalace z 6 DVD nebo kolika, a následný den strávený stahováním patchů a aktualizací ze Steamu je lepší variantou. Vítejte v roce 2017, 5 metrů od ústředny, 5 km od města s 50 tis. obyvateli.