Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s příkladem

Zdravim! Zkusí mi někdo poradit tento příklad?
Potřebuji se dostat k číslu 4453 - může se vše kromě dělení - násobit se může vším kromě 10 a výš. Kdybyste na to někdo přišel, máte u mě lízátko!

Prostě se pomocí násobení dostat k tomuto číslu - 4453
Jako kdybych chtěl vypočítat místo 4453 toto - 1234, tak na to je právě zmíněná odpověď třeba jak napsal uživatel "čitatel"
můžu použít čísla od 1-9 a potom mezi závorky znamínka -/+, ovšem furt to musí být v tomto smyslu (?*?*?)-/+(?*?*?)= (je jedno kolik čísel se použije)

Neni to orisek. (1*1)+(1*1) a to si zopakujes 4453x
Alebo 9*9*9*6 a priratas si k tomu 79 to je napr. 7*11 plus 1*2 a podobne (tych moznosti je nekonecne mnozstvo)

(k tomu 9*9*9*6 dojdes tak ze to cislo opakovane delis 9timi az kym nemas 1ciferny zvysok. Mozes delit aj inymi ciframi nemusis delit 9timi, preto nekonecne mnozstvo rieseni)

P.S. ale predpokladam ze ak to je skutocna uloha a ne nejaka hovadina, tak to ma prisnejsie pravidla ktore si si neopisal...