Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zasekáváni satelitního obrazu

Vím že to sem nepatři ale přesto se zde poptám možná mně někdo pomůže.

Dobry den kupoval-isme si novou televizi tuto =32" Sony Bravia KDL-32WD757= a k tomu sme dostali od známe-ho satelitní při-mač při-mač se jmenuje optibox pony ale problém je že při sledováni programu se zasekává obraz

Programy se zasekáváni sou tito. prima=novaHD = nova cinemaHD a další

Programy které se nezasekává ji to sou tito ct:dHD = ct24HD a další

satelitní konektor satelitní při-mač satelitní karta a televize je vše hd

Chci odvaz slyšet 100% kde jě teda chyba

v televizi nebo s satelitním při-mači

pokut budete chtít vědět vice informaci klidně dodám nemam stým žádní problém

děkuji.

Problém ovšem může být i ve špatně nastavené satelitní anténě. Některé stb mohou mít méně citlivé tunery a nebo konvertor má vyšší šumové číslo a proto se projevuje to sekání obrazu. Tomu sekání obrazu říkáš když se obraz zastavuje či kostičkuje ? Zjisti zda se to " sekání " projevuje jen při jedné přijímané polarizaci Vertikální či horizontální.

signal "q" moze byt aj 80%, ale nesmie kolisat. Q sa meria iba na zasynchronizovanom streame. Ked to vyppadne zo synchronizacie (pretoze to Q kolise), tak sa obraz sekne. Je to normalne spravanie. Bohuzial je to horsie ako analog, pokial nemame vsetko v perfeknom stave vcitane hw, nastavenia, signalu a pod.

Dobry den chci všem moc poděkovat co ste mně chtěli pomoct s tímto problémem ale je vše vyřešené koupil-isme si noví satelitní při-mač a ten to neděla co dělal ten předtím.

!!!!!!!!!!!! VYŘEŠENO !!!!!!!!!!