Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Červy v klavesnici!!!!!

Dobrý den,
mám neobyvký problém. Z klávesnice, konkrétně z písmena D, mi dnes vylezl malý červ. Nejsem žádná špindíra, doma mám vždy uklizeno a čisto, jen nad klavesnici obcas jím. Myslíte že, to může nějak poškodit můj notebook? A co když jich je tam víc? Je mi to docela trapné, takže někam do opravny jít opravdu nechci. Poradí mi někdo co mám dělat???

Tohle je vděčné letní téma. Čekám jenom, kdy se tady objeví dotaz typu: Sedla mi na klávesnici moucha! Co s ní? Neublíží mi? Jaké zbraně doporučujete? Pište jenom vy, kteří s tím máte zkušenosti! :-)

PS: Nemůžu napsat písmenko bž, zrovna na něm sedí!