Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno funguje HYPNOZA ? sem zoufalej poradte

Zdravim, ve zkratce:
Delal sem vcera na stavbe elektriku brigadne, 14hodin rasoviny uz uz domu ale ta vichrice co vcera byla odnesla stavebni plan do ktereho sme cely den psaly cisla bylo jich 12 x osmi cislo. Vsechny sem ocima projizdel, myslite ze by se pri hypnoze dala tato informace "vytahnout" :?: Prosim nedelejte si z toho sradnu celodenni prace vninvec a skoda asi za 5tisic protoze se to bude muset namerit znova :-/:-(:.(

Fakt pls si z toho tady nedelejte srandu, uz tak mam depku :-|

zalezi co jsi za cloveka - bud hypnoticky -pak ano,nebo se "branis" tak potom to z tebe nevydolujou.
btw. proc tolik povyku pro pet hadru?bezne delam s pul melounama obcas neco zkurvim a svet zije dAL :))

jj jasny on si to v poho nahrabe jinde, ale jde o ten pocit ze jste nekoho zklamal -> neni to jen tohle zklamani rekl bych ze uz nademnou zlomil hul :(

data z jineho fora:

tak za prve znas nekoho (profesionala)ktery by ti to udelal?

za druhe jakou mas kratkodobou pamet.?jestli ti vydrzi max 30 minut..tak to je asi zbytecny...

pokud vic tak..urcite to tam nekde bude.....ale budes muset najit odbornika...

Hypnoza funguje, ale za jednu seanci u cloveka co to dela das asi dost penez. A i tak nemas 100procentni jistotu ze ti v pameti uvizlo prave to co hledas.Jednodussi bude plany prepracovat znova a nepatrat po hypnoze.
Preji hodne stesti

Je ešte jedna dobrá metóda, ale je potrebné najprv trochu pocvičiť tzv. autohypnózu. Jasné, že nie je na úrovni, na akú vás dostane odborník, ale na nájdenie stratenej veci, alebo zabudnutého textu stačí. V prvom rade je potrebné sa uvoľniť v pohodlnom kresle a dostať sa sa do stavu akejsi letargie medzi hranicou bdenia a spánku. To sa dá dosiahnuť pri meditačnej hudbe, postupným uvoľňovaním sa od hlavy až k nohám. Potom sa v mysli vráť postupne po krkoch až k udalosti, ktorú si chceš oživiť. Ak si tie čísla mal ozaj nakukané, tak sa ti vryli do pamäti a musia sa ti vyplaviť na povrch. Znie to zdĺhavo, ale častejším tréningom sa mi dnes darí v pohode premietať si v hlave učivo pri skúškach, alebo najísť kľúče, ktoré som niekam založil. Teda dôležité je uvoľnenie a postupnosť vrátenie sa späť k danej udalosti. Veľa šťastia.

Hm, teoreticky by to mohlo fungovat. Ale nemyslim, ze sef, kteremu odevzdate plany se slovy: "ty cisla sme tam dosadili v hypnoze!" by byl nadsen. Spis by asi potreboval on krisit. Nevim co za cisla v tom plane byli, ale nekdy staci malinka chyba a dilo je v pr...
Takze podle mne vas stejne sef znovu nazene na stejnou praci (pokud nekdo nenajde ty plany :D ) a asi vam zvedne mandle ze na plany nedavate pozor :)) .
Zapomen na to.

naprosto souhlasim - ono se to neposere :-D,pokud mas velkou predstavivost vydolujes to z ni - ja kdyz delam,pomaham su ruznyma pomuckama - mam na cisla spatnou pamet-takze kdyz u neceho vidim sveho sefa reknu si - kreten a uz si vzpomenu kvuli cemu jsme se rafli - ze tam nebylo 4,5 ale 5,5,nebo sla nadherna baba kolem - jasna dvojka trojka apod.:-D
10-pivo polotucny
12-plnotucny
cisla autobusu-tramvaji...