Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno funguje HYPNOZA ? sem zoufalej poradte

Zdravim, ve zkratce:
Delal sem vcera na stavbe elektriku brigadne, 14hodin rasoviny uz uz domu ale ta vichrice co vcera byla odnesla stavebni plan do ktereho sme cely den psaly cisla bylo jich 12 x osmi cislo. Vsechny sem ocima projizdel, myslite ze by se pri hypnoze dala tato informace "vytahnout" :?: Prosim nedelejte si z toho sradnu celodenni prace vninvec a skoda asi za 5tisic protoze se to bude muset namerit znova :-/:-(:.(

Fakt pls si z toho tady nedelejte srandu, uz tak mam depku :-|

naprosto souhlasim - ono se to neposere :-D,pokud mas velkou predstavivost vydolujes to z ni - ja kdyz delam,pomaham su ruznyma pomuckama - mam na cisla spatnou pamet-takze kdyz u neceho vidim sveho sefa reknu si - kreten a uz si vzpomenu kvuli cemu jsme se rafli - ze tam nebylo 4,5 ale 5,5,nebo sla nadherna baba kolem - jasna dvojka trojka apod.:-D
10-pivo polotucny
12-plnotucny
cisla autobusu-tramvaji...