Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook express - nelze spustit

čau
Mam menší problem. Nejde mi spustit Outlook ex. po kliknutí na ikonu mi hlasí, že aplikace nelze spustit protože pc nemá dostak volného místa nebo paměti ( místo i pamět jsou ok). Pak se zobrazí další okno, kde se píše o tom, že nebylo možné inicializovat knihovnu MSOE.DLL a že je možná spatně nainstalován Outlook. poradíte?
Dík
Tomáš

Vypadá to, že máš poškozený soubor zpráv. Podle mého názoru by pmohlo, pokud bys odstranil (přesunul) stávající soubory.
Najdeš je v adesáři (je skrytý, takže si musíš povolit zobrazení skrytých adresářů):
\Documents and Settings\jmeno\Local Settings\Data aplikací\Identities\{nejaka_cisla}\Microsoft\Outlo ok Express"

Vsechny soubory přesuň někam jinam, pozdeji z nich můžeš zprávy přímo v OE naimportovat tím, že mu ukážeš na adresář, do kterého jsi soubory přesunul.

Takže znova jsem přesunul soubory dbx z Cookies jinam. Outlook funguje, ale stále nejdou nahtrát zpět zprávy z nové složky. Při pokusu o importování mi to píše , že v té nové složce nejsou žádné zprávy nebo je spuštěna jiná aplikace v níž jsou požadované soubory otevřeny. Jo a v Cookies se vytvořili nové dbx soubory. Mám tedy stějně klasicky odinstalovat (v Soucasti systému Outlook neni !)outlook? A když ho nainstaluji zpět, bude pak možné ty moje zprávy tam naimportovat?

Zkontroluj v menu Nástroje - Možnosti - záložka Údržba - tlačítko Složka úložiště, kam máš nastavenou cestu k dbx souborům.

Můžeš zkusit prohlídnout dbx soubory v nějakým editoru, jestli třeba neobsahují samé nuly nebo nějaké nesmyslné znaky? Měly by v nich být vidět čitelně normálně kousky mailů.

Zkus dbx soubory otevřít v Total Commanderu s pluginem DBX
( default.aspx )