Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nedaří se import videa

Dobrý den!
Chci si upravit video z fotoaparátu v Movie Makeru = Soubor-Otevřít projekt-tady klikám na složku Filmy, kde mám uloženo video,ale nedaří se mi ho vybrat ( vůbec se mi nezobrazí ). Poradíte mi, jak na to? Děkuji. :-(

Já s tím nedělám vůbec, ale teď jsem si to otevřel a zkouším.

Soubor -> Import do kolekcí, vybereš AVI nebo MPG z foťáku, otevřeš ho, počkáš až se načte a pak si s tím můžeš hrát.

Bohužel, výsledný soubor se dá uložit pouze v debilním mrkvosoftím formátu WMV anebo v nekomprimovaným AVI.

Jdu blejt, velebnosti... program jsem nainstaloval, s úspěchem počeštil a letěl z kompu ani se neohlídl. Kurv* co to je za mrchu, že se to musí spustit z webu? (já vím jenom poprvní, ale už mu nevěřím a nechci) A proč to pokaždý při spuštění leze na domovskou stránku?

opravdu mě potěšilo vaše slaďouššššké hodnocení mé stránky xixixi=4x:-D a to jste určitě nenarazili na čuníka ten by se vám líbil ještě víc jak kurzoríky xixixi.
Nezapomeňte
DÁT DO OBLÍBENÝCH !!! čuník to rád xixixi

Teď Vážně:na té stránce mediacoderu zatrhni dole políčko Příště nezobrazovat, je tam jen jedno tak se nemôžeš? splést. xixixixi

Válím se smíchy...xixixi

Teď Vážně:na té stránce mediacoderu zatrhni dole políčko Příště nezobrazovat, je tam jen jedno tak se nemôžeš? splést. xixixixi

Jo, to jsem udělal jako první a stejně to při dalším spuštění zas na tu stránku vlezlo. Ale mluvím z principu - z duše nesnáším, když nějaká aplikace potřebuje "požehnání stvořitele" k tomu aby s ní šlo pracovat. Příkladně WinXP nebo Vista. Budiž, to jsou komerční věci, takže ano, se skřípěním zubů. Ale proč opensource aplikace vyžaduje svým způsobem aktivaci? Ne, děkuji, to se radši poohlídnu po nějakým jiným programu, bůhví co to odesílá a kam to ještě leze.

Program jsem si stáhla,vybrala video, klikla na ADD JOB - a vyskočilo mi okno " BITRATE BOX EMPTY - OK", na to jsem klikla a potom klik na CONVERT ( nemám tam EXECUTE )- a nedělo se nic. Stálo to.

Tomu nastavování nerozumím, dala jsem Video Encoder DIV/50, Video Bitrate 400 a Audio Bitrate 96 ( podle tabulky, která byla v návodu ). :-(

Uf tak z toho som jelen.
Použi media coder...čeština z index.php ide nainstalovat. Čitaj postup instalace.
1.Spust MediaCoder=>Soubor=>Vrátit na původní nastavení
2.Audio=>Lame
3.Video=>kontejner=mp4
4.S tart ............... vystup bude mp4
or
3.Video=>kontejner=avi
4.4.Start ............... vystup bude avi
potom postupne mozes menit dalsie parametre AUDIO napr frekvenciu,kanal,bitr.kval...
VIDEO...kbs
obraz... .rozmery.
ALEBO ROZŠÍŘENÍ APLEiPOD.
atd atd napr.Audio=>Nero

Když kliknu na Add File, to je pro jednotlivé soubory, vyskočí mi " BITRATE BOX EMPTY", na to kliknu, okno zmizí a neděje se nic. Když kliknu na Add Folder, to je pro celou složku, vyskočí [http://img110.imageshack.us/img110/9308/chybacf1.pn g]. A zase nic. Nedaří se mi tam natáhnout to video. Já jsem v těch věcech úplný začátečník, někde to asi kazím, i když jsem se řídila podle návodu. Tento program by se mi líbil, jen vědět, jak s ním pracovat.Návod - http://kmochna.blogspot.com/2007/07/alltoavi-jednod uch-pevod-ogm-mkv-vob.html

Mozna. Nevim. Ja si tu nadheru instalovat nehodlam, nicmene soudim, ze by se to melo chovat aspon trosku "standardne". Obecne: mas blbe nadefinovane adresare pro vstupni/vystupni soubory (a soft nejspis striktne vyzaduje pro kazdy typ zvlastni slozku). Mas to cesky, tak pospekuluj (a, ano, asi to bude v "Nastaveni" ci "Vlastnosti")...

Dobrý večer ( nebo noc? )! Tak jsem si na doporučení Fuente stáhla ještě Rad Video Tools ( je Free ), podle návodu to zkusila a ono to VYŠLO!!! Video jsem převedla na Avi! No konečně mám to, co jsem hledala! Chtěla bych mu touto cestou moc poděkovat, samozřejmě taky všem ostatním, kteří se mi snažili pomoci. Ještě jednou - díky všem! :)):)):))

Tak to teda shrnu.3-[
Děkuji všem jménem Ramgady (se sluší) co se snažili pomoci s tímhle "problémem" osobitně mifovi i když od začátku vůbec nevěděl o čem točí xixixixi(viď. radil nastavení programu o kterém nic nevěděl, přitom sl.Ramgada nastavovala jeho parametry v jiném programu xixi.. dobře si rozuměly, v tomto duchu beru i jeho hodnocení mé stranky xixixixixixixixixixixixi)
Neni co dodat,
podle mého návodu převed MOV do AVI i sousedovic Bob a ještě hezky poďekoval haf haf haf.
Já S pozdravem i čuníkem xixixi