Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nedaří se import videa

Dobrý den!
Chci si upravit video z fotoaparátu v Movie Makeru = Soubor-Otevřít projekt-tady klikám na složku Filmy, kde mám uloženo video,ale nedaří se mi ho vybrat ( vůbec se mi nezobrazí ). Poradíte mi, jak na to? Děkuji. :-(

Dobrý večer ( nebo noc? )! Tak jsem si na doporučení Fuente stáhla ještě Rad Video Tools ( je Free ), podle návodu to zkusila a ono to VYŠLO!!! Video jsem převedla na Avi! No konečně mám to, co jsem hledala! Chtěla bych mu touto cestou moc poděkovat, samozřejmě taky všem ostatním, kteří se mi snažili pomoci. Ještě jednou - díky všem! :)):)):))