BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Vadil by mi jednořádkový Enter. Musí být bezdrátová a černá? Osobně problém vidím v tom, že vymizelo klasické rozložení kláves ve prospěch hovadin a k dostání je v podstatě pouze "Fordova" barva.
Osobně bych také tyto věci na baterie nechtěl. Kdysi jsem měl podobnou myš,bylo to ale nespolehlivé. Jinak velikost padnutí do ruky si musí odzkoušet sám v obchodě. Všude mu dovolí vyzkoušet,podobně jako boty.
Já bych naopak už ocasatou krysku nechtěl (u klávesky je mi to jedno). Rok (a více) výdrže na baterku ti nestačí? Ten Logitech z odkazu je náhodou dobrá volba.
O výdrž nejde,to jsem ani tady neuváděl. Šlo o nepřesné reagování myši.
Mám M705 Marathon a nic podobného nepozoruju. Famílii jsem vybavil M185-kama a taky si nikdo nestěžuje. Co to bylo za myš?
Toto,ale modrá. https://www.alza.cz/trust-yvi-wireless-mouse-purpl e-dream-catcher-d4672592.htm
Přeskakují řádky,jako by vysazoval přenos z adaptérku. Prostě už nikdy,klasická ocaska,teda doma k PC.
No jo, "trus". Nic jiného bych ani nečekal
. Ocasku mám v rachotě v kanclu a dost mi ten ocásek vadí. Kvalitní bezdrát opravdu preferuju (Logitech nebo Mrchosoft). Ale proti gustu...
Vy jste dvojka, jeden o koze a druhej o voze.
On by nechtel bezdrat, protoze mu Trus bezdratovka nefungovala.
A ty zase mas nejakou buhvijakou noname ocasku v rachote a ocasek ti vadi. No ja mam opletenej ocasek na Logitech G403 a vubec o nem nevim.
Mimochodem onehda mi do letite MS Intellimouse Wireless vytekla AA baterie, mys sice funguje, ale otazka je jak dlouho. Jinak tahle mys ma 2xAA a baterie v provozu vydrzela cca. ctvrt roku na nabijeci jeste kratsi dobu, i proto jsem na bezdrat zanevrel. Mam uz ji jen obcasne na notas a tam samozrejme bezdrat.
Daval jsem jen jako priklad uvahy, v podstate je jedno, jestli te to "nasere" v sobotu vecer ctvrtletne nebo rocne, u dratovky se to nestane.
V podstatě jsi nepochopil naši rozmluvu. Já nejsem fanda bezdrátů jakékoliv značky,polovině dvojky jsem odpověděl na jeho konkrétní otázku,tak co řešíš ?
Jenze prave tohle vypadalo, ze to rikas obecne, ale byl to problem jen u tve noname mysi.
Ver, ze kdyz koupis slusnou wireless mys, tak to bude reagovat presne a okamzite.
Ale take nejsem fanda bezdratu mimo notebooky. Duvody jsem z vetsi casti uvedl: vybije se baterie v nevhodnou chvili, baterie vytece, je ta mys o tu baterii tezsi, coz take kazdemu nemusi vyhovovat.
Byl zmíněn Logitech, nikoliv Trus! Logitech M185 bez problémů, výdrž článku 1 rok i více. a to je obyčejná pomenší myška.
Přesně tak. Trus je pomsta za hříchy našich předků. M185 je menší, nikoliv malá, příjemná do ruky, velice spolehlivá (ta mrcha jede i na skle). Proto jsem ji v rodině "rozšířil" (mamina, manželka, strejda)
. Jestli se chce sokolík praštit přes kapsu, doporučím výše zmíněný Marathon (čtyři roky spokojenost, baterky vyměněny pouze jednou).
Ja si do prace poridil tohle a nelituju.
Necvaká to? To by mě sralo. V katovně doma mám Logitech K200 (už nekoupíš), v práci nějakou "HP" nízkozdvihovku. Nízký zdvih se mi zalíbil.
Spis pocitej, ze to cvaka. Ale jsou lidi i "cvakaci" fanousci. Treba ja teda, mam spinace Romero-G a ty nejen cvakaj, ale jeste vydavaji ozvenu, je to nadhera.