Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otevírání CSS souboru při prohlížení idnes.cz v MSIE 11

Vyskytla se mi chyba ve Windows 7, že jsem asi nejspíš na něco kliknul, nebo nevím jak k tomu došlo, ale při prohlížení webu idnes.cz mi vždy po načtení stránky vyskočí okno Poznámkového bloku, ve kterém je nějaký CSS soubor (možná je to ten co patří k prohlížené stránce).

Nejprve jsem si myslel, že je to chyba asociace souborů, tak jsem v systému nastavil, aby se soubory s příponou CSS otevíraly ne v Poznámkovém bloku, ale v Internet Exploreru. Chování se změnilo pouze v tom, že nyní se soubor CSS neotvírá v notepadu, ale při načtení stránky na idnes.cz se nabídne uložení tohoto souboru na disk.

Nezdá se mi, že by šlo o nějaký malware nebo virus, protože počítač je zabezpečen antivirem aktualizovaným Symantec. Ale hlavně, na jiných stránkách než na idnes.cz to nedělá!

Takže se mi spíš zdá, že je to chování nějakého reklamního skriptu, který tam spouštějí.
Chování se projevilo asi před týdnem, a vyřešil jsem to vytvořením nového profilu. Ale hned druhý den se chyba objevila znovu.
A dnes se mi to objevilo na druhém PC.

Zajímalo by mě, jestli se s touto chybou už někdo také nesetkal.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Dle mě je problém, v tom, že programátoři idnesu zprasili web do té míry, že css stylesheet je dynam… nový
x-adblock 13.09.2017 12:10
x-adblock
Správne riešenie (moje odporúčané riešenie) je neriešiť to, a prestať navštevovať zprasené reklamné… poslední
Mlocik97 13.09.2017 12:46
Mlocik97

Dle mě je problém, v tom, že programátoři idnesu zprasili web do té míry, že css stylesheet je dynamicky generovaný a má příponu PNG. To ho asi zmate, že dostane soubor jiného obsahu než očekával - schizma přípony vs content-type vs skutečný obsah. IE je nejhhorší prohlížeč všech dob nezávisle na verzi, a tohle je jedna z chyb. I mě občas vyskakuje ze stránek nabídka ke stažení nějakého stylu, který evidentně patří do stránky, ale na webserveru či v php do zprasili.

PS: Zkus toto pro blokování reklam
https://pc.poradna.net/flashes/2690743-jak-se-zbavit-reklam-na-aktualne-blesk-aha-extra-zive-a-dalsich-webech

Správne riešenie (moje odporúčané riešenie) je neriešiť to, a prestať navštevovať zprasené reklamné weby.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru