Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rozlišení videokarty

Zdravím,

nemáte někdo zkušenost s postarší videokartou Quadro FX3500? Měl by se kupovat nový displej s rozlišením 3440x1440 ( HP EliteDisplay S340c ) a já netuším, jestli to spolu pojede. ( Win 7 ale to asi není podstatné )
Rozlišení karty jsem našel třeba tady: https://www.tsbohemia.cz/hp-nvidia-quadro-fx3500-2 56mb-pci-e_d62547.html.
To, které jsem psal výše, tam není uvedeno.

Dík.

Jen tak pro pobavení jsem napsal otázku na podporu HP. Odpověděli že to nikdo neví, že ve vyjmenovaných rozlišeních to není.

Odpověděl jsem, že to je odpověď jako od MS. Rozlišení k tomu displeji neuvádělí ani u nové karty http://h20195.www2.hp.com/v2/GetDocument.aspx?docn ame=c05040355&doctype=quickspecs&doclang=EN_US&sea rchquery=&cc=emea_middle_east&lc=en

Aspoň kdyby napsali s tohle kartou to nepojede, kupte si tady tuhle.

Inac to tvoje rozlisenie moze ist len cez duallink DVI, ptz single link DVI mas max 1920x1200 pri 60Hz. A aj tak ti to pojde asi len na 30Hz alebo kolko ta karta zvlada (na tom tvojom linku pisu ze up to 3840x2400 (24Hz) takze moc Hz to nebude).
P.S. ja osobne by som to tam asi radsej necpal, ale tazko povedat jake mate u vas priority a preco nekupite lepsi PC alebo aspon grafiku (to je snad z r. 2006 ci kolko)

Ta stará karta+ovladač dřív jela s displejem HP Z30i v 2560x1600 s kabelem DVI-D.
PC teď leží ve skladě u šéfa a dostat se k němu by bylo dost komplikované.

Nicméně chlapík z HP supportu se ještě ozval a vypadá to, že se s ním dá domluvit. U té staré karty to nikdo neodhadne, ale asi sebereme Z30i od nové pracovní stanice HP Z240 s kartou M4000 8GB. Nový LCD by tady měl jet ( ačkoli u něj taky nemají rozlišení 3440x1440 uvedeno :-) ), a ten 30" LCD se starším PC už jel.

Pro mě je to i jednodušší. Nemusím řešit redukce z DVI-D na kartě na DP 1.2 na LCD. Teď to ještě musím nějak říct šéfovi.
Ale to půjde. LCD už jsem objednal.

Díky

Jen doplnění o zkušenost.

Už to došlo, jede to, a všichni konstruktéři to odmítají. Nechtějí na to koukat.
Ten nový LCD má menší body a výška vlastního displeje je o 7 cm menší než u HP Z30i .
Je to nízké a široké. Asi je to o zvyku.

No uz z toho rozlisenia vidno ze to je 21:9 ci kolko, t.j. filmove rozlisenie (a aj to este absolutny extrem)
konstrukter to pouzije asi len ked konstruuje garaze, alebo potom mrakodrap ked si to otoci na vysku. :)
P.S. ked su problem prtave pismenka tak nech skusia postelovat s DPI vo windows, apod.