Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rozlišení videokarty

Zdravím,

nemáte někdo zkušenost s postarší videokartou Quadro FX3500? Měl by se kupovat nový displej s rozlišením 3440x1440 ( HP EliteDisplay S340c ) a já netuším, jestli to spolu pojede. ( Win 7 ale to asi není podstatné )
Rozlišení karty jsem našel třeba tady: https://www.tsbohemia.cz/hp-nvidia-quadro-fx3500-2 56mb-pci-e_d62547.html.
To, které jsem psal výše, tam není uvedeno.

Dík.

Jen doplnění o zkušenost.

Už to došlo, jede to, a všichni konstruktéři to odmítají. Nechtějí na to koukat.
Ten nový LCD má menší body a výška vlastního displeje je o 7 cm menší než u HP Z30i .
Je to nízké a široké. Asi je to o zvyku.

No uz z toho rozlisenia vidno ze to je 21:9 ci kolko, t.j. filmove rozlisenie (a aj to este absolutny extrem)
konstrukter to pouzije asi len ked konstruuje garaze, alebo potom mrakodrap ked si to otoci na vysku. :)
P.S. ked su problem prtave pismenka tak nech skusia postelovat s DPI vo windows, apod.