Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedá se připojit na internet

Mám problém-nejde mi připojit na NET,hlásí pořád v tray,že je připojen,odeslané pakety v připojení jsou o.k.,ale přijaté pakety=0.Mám adsl router,druhé PC mi běží,už nevím,co dál,díky za každou radu.
Změna předmětu, původně: připojení (karel)

dve pc jedno bezi druhe ne, to by znamenalo ze problem je v tom pc. Kdyz byla menena zakl. deska ma sit. karta sparvne ovladace? Zkousel jsi vypnout/zapnout router, podival bych se do nastaveni routeru jak to vypada tam, jinak premyslim ale nic moc mne momentalne nenapada snad ostatni pomuzou. {predpokladam ze URCITE mas nastaveno Ziskat adresu ip z dhcp serveru]

Informace od pramene:

Velikost napětí sítě
Jmenovité fázové napětí v síti nízkého napětí je 230 V.
Jmenovité sdružené napětí v síti nízkého napětí je 400 V.
Za normálních provozních podmínek musí být napětí v síti v povolené toleranci ± 10%, tudíž napětí se může pohybovat v rozmezí od 207 V do 253 V. V této toleranci musí být 95% průměrných efektivních hodnot napájecího napětí v měřících intervalech 10 min. během každého týdne.
Jmenovitý kmitočet je 50 Hz. Za normálních provozních podmínek musí být kmitočet sítě v povolené toleranci ± 1% po 99,5 % roku.

guide.shtml

Nenapsal jsi, jestli ti už jde ping na router. DNS nastav stejně, jako je na tom PC s fungujícím internetem. Pokud máš ADSL od O2, tak bych hledal u nich v nápovědě a v papírech od připojení. Zkusil bych 194.228.2.61 . DNS by taky mohl zajišťovat router, záleží, jak je nastaven.