Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem se sdilenim souboru

Nevite nekdo jak rozchodit sdileni souboru ve win XP professional. Sdileni mi slo, ale nevim co se stalo, prestalo jit. Skousel jsem snad vse, nastavovat prava, preinstalovat sluzbu sdileni souboru a tiskaren, restartovat sluzbu servr, ktera se o to stara, ale stale nic. Vidim sdilenou slozku na siti, ale nedostanu se na ni ani jako administrator.Z nektereho pocitace to pri otevreni sdilene slozky vytuhne a na jednom pocitaci mi to napsalo, ze neni dostatek mista na serveru.Poradi mi nekdo?

nesdílí vás více než 10 ten adresář?
napiš si batku, do jména účtu vnuť jméno toho serveru, syntaxe viz net help use:

net use x: \\server\disk heslo /user:server\jméno /persistent:no

není tam firewall, kde by byla zakázaná tvoje ip :.( ?
nedostaneš se tam z více pc nebo vůbec ze žádného?
ten sdílený disk je taky na xp pro? má zakázané zjednodušené sdílení?
v jeho vlastnostech - sdílení - jsou fak práva dobře?
používáš správný účet k přimapování toho disku? (musí to být účet ze sdíleného pc, ne tvůj)
a když na tom disku vytvoříš neadministrátorské sdílení (k default d$ třeba disk$), tam se taky nepřipojíš?

Nevim, ale co se stalo, kdtz mi to slo a zadny prava jsem nemenil. S tou preinstalaci jsem to provadel tak, ze ve vlastnostech sitoveho pripojeni jsem dal odebrat sluzbu sdileni soboru a tiskaren a pak jsem ji tam dal pridat. Tu sluzbu server jsem jen zastavil a pak spustil, ale pak to skoncilo restertem PC.
Jinak prava bych mel mit dobre.