Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaké menu do www stránek

Včera jsem tu dával dotaz na kritiku mého webu. Dneska jsem se pustil do dělání nového a chtěl bych se pozeptat: jaké menu do stránek o elektronice a počítačích? Na internetu jsou hory menu, ale nemůžu si nějak vybrat. Nejlépe CSS menu (Javascript ne prosím, lidi ho mají většinou zakázaný). Aby byla hlavní nabídka a aby se to potom ještě dalo rozbalit viz. menusample86.php

A druhý dotaz: myslíte, že je vhodná barva do webu šedá?(jako kov)
Děkuji za nápady

Javascript ne prosím, lidi ho mají většinou zakázaný

tak zrovinka to menu, na které odkazuješ je JS. Nicméně.... Fuente tu před časem dal odkaz na hotové layouty webů a mimochodem, některé jsou velmi povedené. Některý si tam vyber a ten použij. Protože, jestli ho budeš (ten web) celý "tvořit" sám, mám poměrně silnou obavu, že zde budeš "konzultovat" snad každý tag, který napíšeš.

A za druhé, když teda jakoby označíš příspěvek za vyřešený, je slušnost se o tom "vyřešení" zmínit i ostatním. Může to někomu pomoct.

Ty tam potřebuješ narvat 200 položek, že to musí být vysouvací?
Osobně nejsem příznivec vysouvacích menu a javascriptového už vůbec ne. Proč tam neuděláš nějaké "boxíky" a v nich tedy jednotlivé podrubriky, co by se jinak "vysunuly".
Také si myslím, že nějaká vysouvací menu přestávají být v módě a trend je dělat vše viditelné a na očích, ne "schované" pod něčím jiným.
Inspirace na boxíky
menu.html