Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaké menu do www stránek

Včera jsem tu dával dotaz na kritiku mého webu. Dneska jsem se pustil do dělání nového a chtěl bych se pozeptat: jaké menu do stránek o elektronice a počítačích? Na internetu jsou hory menu, ale nemůžu si nějak vybrat. Nejlépe CSS menu (Javascript ne prosím, lidi ho mají většinou zakázaný). Aby byla hlavní nabídka a aby se to potom ještě dalo rozbalit viz. menusample86.php

A druhý dotaz: myslíte, že je vhodná barva do webu šedá?(jako kov)
Děkuji za nápady

Ty tam potřebuješ narvat 200 položek, že to musí být vysouvací?
Osobně nejsem příznivec vysouvacích menu a javascriptového už vůbec ne. Proč tam neuděláš nějaké "boxíky" a v nich tedy jednotlivé podrubriky, co by se jinak "vysunuly".
Také si myslím, že nějaká vysouvací menu přestávají být v módě a trend je dělat vše viditelné a na očích, ne "schované" pod něčím jiným.
Inspirace na boxíky
menu.html