Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem asociovani souboru s programem + vystrahy zabezpeceni windows

zdravim, musim ted neco spachat na woknech a vadi mi todle:
1) mam pdb a mam ho asocivoat z nejakym ctecim programem. kdyz vsak dam pravy tlacitko a otevrit v programu a vybrat ze seznamu, tak se tam ten exe neprida. proste jej nemohu vybrat. netusite kde se to da udelat jinak? treba registry....

2)vzdy po projeti pc ad-awrem popr. spybootem a naslednem smazani udajne infikovanych klicu a programu se objevi u hodin ruzovej stit a pisou: cenutrum zabezpeceni: firewall vypnut, aktualizace vypnuty...bla bla nevite nekdo jak tu tray ikonu odstranit ?

díky

Rady jestlize jde o WinXP.
ad1) Nejprve je potrebne vedet o jaky pdb jde a pak k nemu asociovat prislusny program z ProgramFiles pro otevreni, viz pdb.
ad2) Jestlize nejde ikona z traye odstranit praavym klikem, pak je potrebne v prislusnych programech odstranit jejich rezidentni stity. Pak se ikona v tray neobjevi.

to co mate na obrazku proste nejde. kliknu na pridat a ono se to v tom seznamu neprida at tam klikam kolikrat chci, prave by me zajimala ta dalsi moznost asociace... dekuju

edit:jestli to nema co docineni s tim ze mam nainstalovane visual studio, ktere koncovky pdb vyuziva uplne k necemu jinemu...kazdopadne mozna ze semi podarilo asociovat jej s docreaderem, protoze kdyz poklepam na pdb soubor neotevre se ve visual studiu ale napise : chyba pri vykonavani programu...skoro mi to pride jako bych docreader nekam presunul a on to proste ted neotevre protoze DR neni na svem miste...pls nevite kde to opravim v registrech? diky

Tak ten DocReader na prohlížení *.pdb souborů se mi nikdy nepodařilo zasociovat. Musím si ten pdb soubor přenést v TC myší na ikonu DocReaderu, nebo jej tupě otevřít přes Open v menu.

Naprosto identicky se chová i obdobný program DocView32.exe.

Zřejmě se předpokládá, že formát souboru vynalezený pro Palmy může číst jen zocelený jedinec...