Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem asociovani souboru s programem + vystrahy zabezpeceni windows

zdravim, musim ted neco spachat na woknech a vadi mi todle:
1) mam pdb a mam ho asocivoat z nejakym ctecim programem. kdyz vsak dam pravy tlacitko a otevrit v programu a vybrat ze seznamu, tak se tam ten exe neprida. proste jej nemohu vybrat. netusite kde se to da udelat jinak? treba registry....

2)vzdy po projeti pc ad-awrem popr. spybootem a naslednem smazani udajne infikovanych klicu a programu se objevi u hodin ruzovej stit a pisou: cenutrum zabezpeceni: firewall vypnut, aktualizace vypnuty...bla bla nevite nekdo jak tu tray ikonu odstranit ?

díky

Tak ten DocReader na prohlížení *.pdb souborů se mi nikdy nepodařilo zasociovat. Musím si ten pdb soubor přenést v TC myší na ikonu DocReaderu, nebo jej tupě otevřít přes Open v menu.

Naprosto identicky se chová i obdobný program DocView32.exe.

Zřejmě se předpokládá, že formát souboru vynalezený pro Palmy může číst jen zocelený jedinec...