Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypalovacka DVD - jakou vybrat?

zdravim, je nejaky rozdil mezi vypalovackami DVD? podle ceho si vybirat? ja mam DVD vypalovacku asi rok a zacla mi blbnout, at vypaluju cokoli zacne to behem prehravani vypaleneho DVD blbnout, nekdy to skace nekdy sekne nekdy DVD ani neprehraju. tyka se to vsechno hlavne filmu a hudby s daty moc problem neni. pripadne, jak bych si mel vybrat novou palirnu?
Změna předmětu, původně: vypalovacka DVD (host)

Mám LG H42L černou a jsem s ní max. spokojený, s NERO 7 funguje OK,
jak ses výše ptal a LightScribe mě nijak nezklamalo.
Máš-li tiskárnu s potiskem pro CD/DVD, tak si klidně kup model bez LS.
Nové modely LG jsou tady:

372hyg

Verbatimky LS v "hrubé" krabičce jsem koupil za 20.50 Kč,
printable Verbatim jsou za 10.50 Kč.