Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem V druhém uživ. účtu se nejde přihlásit na email

Včera jsem tady řešila problém s viry , dneska potřebuji poradit vytvořila jsem nový účet a nejde mi v internetu se přihlásit se na svůj email takže to asi nejde u omezeného účtu děkuji Jana

Přečíst! http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz
Změna předmětu, původně: Druhý účet
Změna kategorie, původně: Internet (host)

Ještě mám jeden dotaz pokud nainstaluji nějaké antivirové programy na uživatelském účtu ,jestli naskočí i na účtu s omezeným přístupem když ten druhý budu používat pro internet nebo tam na tom omezeném účtu si to musím nainstalovat taky. A je možné abych přímo na omezeném účtě mohla stáhnout program nebo to nejde?

Ještě mám jeden dotaz

Jaký byl ten první dotaz?

pokud nainstaluji nějaké antivirové programy

Ativirový program se s rezidentní ochranou instaluje pouze jeden!

A je možné abych přímo na omezeném účtě mohla stáhnout program nebo to nejde?

Záleží jak moc omezený je ten účet a o jaký program se jedná.

programy můžeš stáhnout z netu a uložit na disk jako běžný uživatel. pamatuj přitom, že všeho moc škodí.
instaluješ sw jako správce (administrátor), který má práva zapisovat všude.
potom, aby sis díky plným přístupovým právům omylem nezavirovala celý pc, se vrátíš do běžného omezeného uživatele, pod kterým si u už nainstalovaných programů upravíš jen svoje nastavení, ale neinstaluješ nic nového.

mail: napiš v jakém programu chceš otvírat své maily, zda máš vyplněné jméno, uživatelské heslo, pop3/imap server (podle poskytovatele freemailu), a smtp server (podle poskytovatele internetového připojení).

Toto neni obmedzenym uctom, ale skor zle natukanym heslom. Skontroluj si kavesnicu, ci ju nemas nastavenu ako anglicku, dalej caps lock atd.

Antivirusy sa bezne instaluju pre vsetkych pouzivatelov, mali by ist OK

A antivir staci jeden, viacero naraz robi neplechu