Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak stáhnout program?

Potřebuji poradit jak stáhnout antivirový program ,zkoušela jsem různé NOD, ADaware,Avast dokonce mi poslali nějaký klíč ke spuštění programu,ale bohužel se mi nedaří ,pokaždé při kliknutí na stažený program(stahuji to přímo na plochu)mi naskočí okno a je tam psáno eror.
Už se mi to stalo i dřív stahovala jsem program na fotky a to samé eror..........
Poraďte prosím kde je chyba díky Jana

Zkoušíš to instalovat pod administrátorským účtem? Zkus třeba tu trial verzi NOD32.
Ta hlášení při pokusu o instalaci je potřeba psát přesně, jinak to nemá smysl.
Třeba "AN ERROR 1006 HAS OCUTEED" to určitě nehlásí.
Žádný antivir doufám nainstalovaný není.

Rozbalit to nejde ,stáhnu topřímo na plochu a potom na to kliknu a vůbec to nejde hned naskočí ta tabulka error,žádná instalace nenaskočí.Tak mi poraďte kam to mám stáhnout třeba to dělám blbě. Zkusím sem dát tu tabulku jestli se mi to povede ..........

Urcite nemas prava na zapis do niektorych adresarov. Prihlas sa pod administratorskym uctom, alebo tam mas nejaky vir/spyware ktory s tymto robi nejake problemy (nieco blokuje).
Na skusku vypni ten spyware terminator a podobne programy ktore mozu nieco blokovat. Skusit antivirak a prescanovat cele PC v nudzovom rezime (pri starte Win mackat F8)

Mě to taky přijde nejspíš jako zavirovaný počítač, jak píše MM.
Pokud nejde žádný antivir ani nainstalovat, tak tady je ClamWin aktualizovaný k dnešnímu dni. ClamWinPortable.zip
Stačí stáhnout, rozbalit (což by mělo jít i v průzkumníku) a ze složky spustit ClamWinPortable.exe. Skenování asi bude chvíli trvat.
Nejdřív jsem zkoušel hodit odkaz na orig. ClamWin Portable, ale ta mrcha se stejně musí nejdřív instalovat a to by mohl být asi problém...:-)