Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak stáhnout program?

Potřebuji poradit jak stáhnout antivirový program ,zkoušela jsem různé NOD, ADaware,Avast dokonce mi poslali nějaký klíč ke spuštění programu,ale bohužel se mi nedaří ,pokaždé při kliknutí na stažený program(stahuji to přímo na plochu)mi naskočí okno a je tam psáno eror.
Už se mi to stalo i dřív stahovala jsem program na fotky a to samé eror..........
Poraďte prosím kde je chyba díky Jana

Mě to taky přijde nejspíš jako zavirovaný počítač, jak píše MM.
Pokud nejde žádný antivir ani nainstalovat, tak tady je ClamWin aktualizovaný k dnešnímu dni. ClamWinPortable.zip
Stačí stáhnout, rozbalit (což by mělo jít i v průzkumníku) a ze složky spustit ClamWinPortable.exe. Skenování asi bude chvíli trvat.
Nejdřív jsem zkoušel hodit odkaz na orig. ClamWin Portable, ale ta mrcha se stejně musí nejdřív instalovat a to by mohl být asi problém...:-)