Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problem s x1950pro 512MB nejde spustit widows

Zdar lidicky koupil sem si od his ati x1950pro 512MB pro AGP slot viz:product.jsp

Zakldni deska FIC-P4 856pe lite

Zdroj:Enermax Liberty DXX 500W
product.jsp

procesor:presccot celeron 2,4

OS: widows

vzdy kdyz nainstaluji ATI drivers tak este naskoci loadovaci obrazovka windows a kdyz ma vyskoocit uvitaci modra obrazovka tak je jen cerna obrazovka a to jen kdyz nainstaluji ATI driver www.ati.com
uz si nevim rady cim nebo by mohlo bejt pricinou jedine este ze by nebyla kompatibyůni stou zakladni deskou ale to uz fakt nevim.. pls poradte dekuju
Změna předmětu, původně: problem s x1950pro 512MB nejde spustit widows pls help (rh)

Prdlacky. Ovladac nastavil parametry, se kterymi moncl nehne. Je treba bootnout do VGA rezimu, zmenit rozliseni/frekvenci/hloubku barev ze kterych monitor nechyta koprivku, rebootovat a pak to IMHOj nebude delat problem. Nejspis je v systemu instalovan inf od zobrazovace, ktery neni tak ouplne koser...

N osamozrejme ze napajeni je zapnute !!! A nechapu to protoze jakmile Z CD nainstaluji DRIvry to jest NET 2.0 pro 32bit windows pak catalyst. a ovladace ATI kdyz nainstaluju jen NET 2.0 tak se windows rozbehne a kdyz nainstaluju 1x ovladac obrazovky tak je konec a nic nejde sou tam 3 na vyber!

takze abych upresnil instalaci kdyz sem nainstaloval vse i s kolonkou ATI ovladac tak nesel windows a kdyz sem ho ted v nouzovym rezimu odinstaloval jen to ATI ovladac tak me nabehl windous ostatni polozky funguji!!! jo a v nouzovym rezimu nemuzu spustit catalyst control nebo ccc ani restart runtime nic! musi bejt neco s ovladacem ATI protoze jinak ostatni polozky fuguji!

proste u catalistu 7-8 a 7-9 je polozka se zaskrtnuti a jmenuje se ovladac obrazovky ale i kdyz sem ted zkousel nizsi catalisty tak tam uz je jen ati driver polozka a take to nefunguje takze ovladace ma to neni a ja si musim koupit pentaka 4 a aspon co nejsilnejsi!no tak dekuji vse za rady a ucast pri tomto problemu a pokladam tohle za vyresene cau

Tak ked tu nikoho nepocuvas tak si toho pentaka kup, a potom sa sem pravdepodobne prides znova pytat ze preco to stale nejde, aj ked mas pentaka :-)
Podla mna bud tam nie si schopny nainstalovat ovladace (daj to niekomu kto vie sa pohrat s ovladacmi, aj ovladacmi chipsetu, a do Win nainstalit najprv SP2) alebo a toto ti tu uz viaceri pisali: monitor pripoj do druheho vystupu grafickej karty.

takze SP2 je hned primo v instalaci widowsu 2chip set instaluju hned po dokonceni windousu pak delam graficku ovladace a pak uz to nerozdej cha a cerna obrazovka a kdyz to strcim do druhy DVI tak se nezapne ani monitor proste bez zadnyho impulsu aby se zapla obrazovka tajze?
poradis este neco?

skousel sem 1 po druhym po stupne !
ale v manualu pisou podporovane CPU to jest P4 a AMD athlon ja to chtel jen podvrdit od nekoho kdo ma tuto GK a kdyz me nejakej Ivan napise naokra mam to same a funguje mi to tak at radsi nic nepise kreten. je to procesorem protoze celeron ma jiny instrukce a je ho jadro je slabe aby zivil gk takze minimum je P4 ne athlon
neni to driverema ok dekuju vsem za ucast
prominte za to co sem napsal