Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problem s x1950pro 512MB nejde spustit widows

Zdar lidicky koupil sem si od his ati x1950pro 512MB pro AGP slot viz:product.jsp

Zakldni deska FIC-P4 856pe lite

Zdroj:Enermax Liberty DXX 500W
product.jsp

procesor:presccot celeron 2,4

OS: widows

vzdy kdyz nainstaluji ATI drivers tak este naskoci loadovaci obrazovka windows a kdyz ma vyskoocit uvitaci modra obrazovka tak je jen cerna obrazovka a to jen kdyz nainstaluji ATI driver www.ati.com
uz si nevim rady cim nebo by mohlo bejt pricinou jedine este ze by nebyla kompatibyůni stou zakladni deskou ale to uz fakt nevim.. pls poradte dekuju
Změna předmětu, původně: problem s x1950pro 512MB nejde spustit widows pls help (rh)

skousel sem 1 po druhym po stupne !
ale v manualu pisou podporovane CPU to jest P4 a AMD athlon ja to chtel jen podvrdit od nekoho kdo ma tuto GK a kdyz me nejakej Ivan napise naokra mam to same a funguje mi to tak at radsi nic nepise kreten. je to procesorem protoze celeron ma jiny instrukce a je ho jadro je slabe aby zivil gk takze minimum je P4 ne athlon
neni to driverema ok dekuju vsem za ucast
prominte za to co sem napsal