Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ako zapinat PC pomocou dialkoveho ovladaca TV tunera

Na poradni ma dnes zaujal jeden thread, kde Prasak spomenul, ze si zapina PC pomocou dialkoveho ovladaca.

Tiez som vlastnikom TV karty ManLi SAA7130 a rad by som si ju nastavil na zapinanie PC.
Zatial som si ju nastavil na ovladanie Winampu, hlasitosti a podobnych veci pomocou freeware-oveho Girder 3.2 (tusim). Ako na to (Prasak)? :-)

Od tý doby, co jsem si pořídil TV kartu, tak zapínám PC dálkovým ovladačem, co byl k tý kartě přibalenej. Takže taky za dvířka nemusím lézt.

Ano, podporuje. Jak píše už nahoře MM, musí být v BIOSe zapnuto Wake on PCI. V PVR Setting musí být povoleno dálkové ovládání.
Instalaci karty jsem dělal klasickou z dodaného CD ke kartě přes to šílené flashové intro, :-) žádný další úpravy, prostě to chodí.

Ale nepoužívám to. Počítač stejně ještě vypínám přepěťovkou a tu mi dálkový ovladač nezapne. No a taky se musím přihlásit do XPéček - jestli tohle jde přes ovladač ke kartě už jsem nezkoušel, ale nejspíš ne..:-)