Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reprobedna povesena na strop membranama dolu a zivotnost repro

Ave. Mam v umyslu zavesit bednu (viz titulek), ale netusim, jak moc negativni vliv bude mit na menice, budou-li viset (viz titulek). Je to dost prekerni situace, neb jako "kralikoid" v panelaku mam za sebou 0,0m mista, tudiz zadni efekt musi viset nad hlavou. Zde otazka: vyhnijou (provesi se) ty menice /membrany/ natolik, ze to bude mit slysitelny vliv na poslech? Pokud ano, jak dlouho to vydrzi bez totalniho "ohluchnuti" bedny?

PS: jeste par technickych detailu - jedna se o /puvodne/ center osazeny dvema stredobasy a jednou kalotou s celkovym sinus vykonem (spickovym prikonem) 120W (presne ty menice neznam a kuchat to nebudu).

Navic osmicka hmozdina udrzi slona

- no ale len vtedy ak je to dobre urobene. Velakrat sa stane ze z betonovej steny sa pri vrtani "vytrusi" aj nejaky ten mm viac priemeru ako by clovek chcel, a v tom hmozdinka udrzi ho... Uz som to videl takto velakrat. Alebo tehlova stena z dutych tehal je tiez problem ptz. hmozdinka nema skoro na com drzat (ptz. duta tehla) apod. takze pozor na to. Ale da sa to urobit dobre, nie je to zas az taky problem, netvrdinm ze sa to neda.
Ale ja by som na nejaky zadny repro (navyse zle umiestneny - nie vzadu ale hore) kychal a asi ho tam vobec nedaval :-)