Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotaz opet samovolny restart pocitace

pri hrach se mi samovolne restartne pocitac tu mam parametry pocitace prosim o polopatycky popis jak mam postupovat jsem zacatecnik dekuji 1024mb ddr2 667 a-data pentium d915 presler (2,8ghz,800mhz,2krat2m)traychladic foxconn nbt-cmi7754bx-c m/b asus p5d2-vm/sata2/pcle/gl,775/1066,p4m90 dekuji za radu aspon nejak navest co mam udelat ale poradit trochu neodborne abych to pochopil dik moc

ALE PREDTIM TO NEDELALO TAK NEVIM CO SE STALO MUZU TO VYRESIT JESTE NEJAK JINAK NEZ REKLAMACI PRI RESTARTU MI TO NAPSALO CHYBU C:\WINDOWS\MINIDUMP\MINI092303-03.DMP TAK NEVIM DOCELA JSEM V KONCICH PROSTE MI TO NEDELALO HRAL JSEM NA TO I BIOSHOCK ALE SEKANE ALE JELO A ZADNY RESTART TAK NEVIM KDE JE CHYBA CETL JSEM NA INTERNETU ZE SE DA VYPNOUT TEN RESTART POCITACE NAPISE MI TO CHYBU MUZU VEDET JAK A JESTLI TO BUDE K NECEMU DIK

Aby bylo jasno, asi Ti nefunguje ani klávesnice(že máš zapnutý CapsLock:-(). Jinak počítač není jen plechová bedna, ale je to velice složité zařízení, ve kterém když se poškodí jedna malá součástka, nefunguje to. Já jsem zkusil zrušit jeden SMD(nebo SMT, jak chcete) odpor, a deska normálně v čudu!